ye-logo.v1.2
20 Квітня, 2019

У Гуківській громаді придумали, як змінити демографічну ситуацію

Ангеліна Мовчан Суспільство 3772
Вже десять сімей від лютого цього року, почали отримувати «дитячі» кошти з сільського бюджету
Вже десять сімей від лютого цього року, почали отримувати «дитячі» кошти з сільського бюджету. Фото: автора

Окрім державної фінансової допомоги при народженні дитини, тут придумали свою.

Молоді немає, село вимирає, всі виїжджають, кругом зрада… Ці гучні фрази ми часто чуємо, але чи можна щось змінити, не завжди замислюємося. У Гуківській громаді вирішили підійти, щонайменше до вирішення однієї проблеми, по-своєму.

На сесії сільської ради прийняли рішення про те, що усім новонародженим на території їхньої громади, будуть виплачувати по 10 тисяч гривень. Додатково, до тих, що виділяє держава.

«У нас громада невелика і молодь, як і скрізь у селах, шукає кращої долі в містах. Ми вирішили хоч якось заохотити наші молоді сімї залишатися в громаді і прийняли рішення про виплату 10 тисяч гривень на кожну народжену дитину. Три тисячі виплачуємо відразу при народженні, по тисячі – щороку і ще три тисячі – коли дитина йде у перший клас», – пояснює голова громади Петро Ільницький.

Голова зізнається, що це невеликі кошти, враховуючи ціни та рівень життя і додає. Варто зазначити, що вже десять сімей від лютого цього року, почали отримувати «дитячі» кошти з сільського бюджету.

«Під цю програму потрапляють також ті молоді сім’ї, які переїжджають до нас, у громаду із дітьми до 6 років. На них ми теж будемо виплачувати по тисячі до шести років, залежно від віку дитини і три тисячі – коли дитина піде до школи», – каже Петро Йосипович.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята