ye-logo.v1.2
14 Жовтня, 2019

Хмельницька міська рада має намір розширити територію сміттєзвалища

Юна МІТРАШКО Суспільство 929
Діючий полігон працюватиме до тих пір, поки не буде знайдена нова земельна ділянка, або не буде відкритий регіональний полігон
Діючий полігон працюватиме до тих пір, поки не буде знайдена нова земельна ділянка, або не буде відкритий регіональний полігон. Фото: з архіву

Та спочатку це питання має пройти громадські обговорення.

Відповідне повідомлення про оприлюднення проекту плану території полігону твердих побутових відходів та звіту про екологічну оцінку розмістили на сайті Хмельницької міської ради.

Згідно звіту, проект розроблявся з метою відведення земельної ділянки для розширення полігону та рекультивації існуючого сміттєзвалища. У документі йдеться, що реалізація плану розрахована на 15 років. У першу чергу (5 років) запланована: зміна цільового призначення земельних ділянок, влаштування під’їзду та тротуарів, влаштування карт складування відходів, будівництво комплексу адміністративно-побутових приміщень та інших необхідних споруд.

У другу чергу (наступні 5 років) проведення рекультивації полігону твердих побутових відходів та проведення комплексного благоустрою на території.

«У разі зміни існуючої ситуації, зміни у черговості будівництва, виникнення нововиявлених обставин, що ускладнюють будівництво тощо, частина рішень по реалізації плану можуть бути уточнені», - йдеться в документі.

За словами начальник відділу з благоустрою міста управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради Тетяни Циб, іншої альтернативи для хмельницького сміттєзвалища немає.

«Діючий полігон працюватиме до тих пір, поки не буде знайдена нова земельна ділянка, або не буде відкритий регіональний полігон. Тому для міста альтернативи поки що немає. Зараз проходить детальне обговорення проекту, буде врахована думка громадськості та організацій. Після обговорення буде прийматися остаточне рішення чи буде проводитись подальша реконструкція полігону чи ні», - каже очільниця.

Скільки обійдеться така реконструкція, за словами Тетяни Циб, поки не порахували.

Детально ознайомитись з планом та звітом можна на сайті Хмельницької міської ради. Пропозиції та зауваження приймаються до 21 грудня 2018 року, в управлінні житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради за адресою: м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 1, або за тел.: (0382) 65-64-62.

Нагадаємо, закривати й видобувати газ: іноземні експерти дали декілька порад, що робити із хмельницьким сміттєзвалищем.

 

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую