ye-logo.v1.2
14 Жовтня, 2019

Підсумки дня: кадрові питання та законотворці в парламенті

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Суспільство 781
Під завісу 22 листопада Верховна Рада ще має розглянути бюджет на 2019 рік
Під завісу 22 листопада Верховна Рада ще має розглянути бюджет на 2019 рік. Фото: facebook.com/verkhovna.rada.ukraine/

Якими були новини 22 листопада.

День, що минає, був насиченим на різноманітні події. Як у Хмельницькому, так і в Києві. Отож, про підсумки інформаційного дня, що минає, від сайту «Є».

Ранок в обласному центрі почався з дорожньо-транспортної пригоди на Кам’янецькій біля військового кладовища. Там, після зіткнення пасажирського автобуса №22 із легковиком, утворилися затори. Хто винен в аварії – розбираються правоохоронці. Та, найголовніше, що ніхто з людей не постраждав.

Поки на Кам’янецькій розбиралися з аварією, містом «катався» відомий український письменник і сценарист Андрій Кокотюха. Він приїхав до Хмельницького з презентацією свого нового роману «Червоний. На лінії фронту». Під час зустрічі з хмельничанами письменник також показав частину відеоматеріалу із майбутнього фільму та продемонстрував бук-трейлер до книги.

А в Хмельницькому центрі з гідрометеорології розповіли про те, якою була цьогорічна осінь. Дали й певні прогнози на зиму, що насувається.

В облдержадміністрацій ж сьогодні представили новопризначеного начальника управління державної архітектурно – будівельної інспекції області. ДАБІ очолила Антоніна Бойко.

Та чимало новин сьогодні надходили з Києва, де й досі засідає парламент. Так, до прикладу, Верховна Рада звільнила міністра аграрної політики та продовольства Тараса Кутового, який написав заяву про відставку. А ще ввели нові покарання для водіїв, які керуватимуть у нетверезому стані. Прийняли штрафи 17-34 тисячі гривень із забороною керувати до трьох років, а при повторному порушенні - до 51 тисячі з забороною керувати до трьох років. Утім, нові штрафи запрацюють із січня 2020 року.

Зробили нардепи і крок до змін Конституції України. У ній хочуть закріпити курс країни на набуття членства в Європейському Союзі та в НАТО. «За» - 311 нардепів, серед яких і обранці з Хмельниччини.

Але Верховна Рада «спати» не пішла. І ще сьогодні після 21.30 депутати мають повернутися з перерви, щоб розгялнути проект закону про бюджет на 2019 рік.

Ну, а завтра, 23 листопада, «чорна п'ятниця» - день знижок у багатьох магазинах. Що буде в Хмельницькому? У матеріалі «Закупляємося по-чорному: що підготували хмельничанам на «Black Friday».

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую