ye-logo.v1.2
17 Лютого, 2019

Виконавча служба намагалась передати хмельницьку «підземку» комунальному підприємству

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 2020

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Загальна площа «підземки» понад 1000 квадратних метрів.

Сьогодні, 5 листопада, виконавча служба зробила спробу передати площі хмельницької "підземки", що в центрі міста, на баланс міського комунального підприємства. Такі дії були викликані рішенням обласного господарського суду.

Як розповідає директор міського комунального підприємства по утримуванню нежитлових приміщень Олександр Смертельний, ТОВ «Либідь» у 2011 році взяла в оренду в міста 695 квадратних метрів "підземки". У цьому договорі передбачалось, що 311 квадратних метрів - площа загального користування, решта - для організації торгових павільйонів.

«На частину підземного переходу договір вже закінчився і тепер виконавча служба, за рішенням суду, має повернути її на баланс комунального підприємства. Територію, що нам передадуть, збираємось знову здавати в оренду. Все залишиться як є, тільки гроші будуть надходити до міського бюджету», - зазначив Олександр Васильович.

Та, виявилось, не все так просто. Виконати рішення суду виконавча служба не змогла, адже знайти точне місце розташування майже 700 квадратних метрів ніхто не зміг. За словами заступника міського голови Андрія Бондаренка, договір передачі "підземки" укладався із суттєвими порушеннями. В акті немає ніякого технічного паспорта, відповідно - встановити, де ж знаходиться ця територія, яку мають забрати - невідомо.

Виконавча служба не передала частину "підземки" місту

Згодом, ТОВ «Либідь» продало майно, що знаходиться на площі, яка належить місту. Цими торговими
приміщеннями володіє ПП «DIC» та ПП «Експрес». Законність договору про продаж між компаніями підтвердив суд.

«DIC» викупило нежитлові приміщення у ТОВ «Либідь» і отримала право власності на них. Міськрада подавала позов до суду про визнання цього договору недійсним і передачу їм цих приміщень. Але суд відмовив. Те, що «DIC» має право власності на торгові приміщення підтвердив суд. Тому звільняти житлові приміщення ми не повинні, а що має передати ТОВ "Либідь" комунальному підприємству - взагалі нас не стосується. Ми хочемо, щоб наше майно залишилось за нами», - зазначила довірена особа компанії «DIC» Ірина Молчанська.

Представники ТОВ «Либідь» озвучили, що підприємство готове передати площу понад 600 метрів квадратних назад комунальному підприємству, разом з електрощитовими, насосною станцією і рештою обладнання. Однак Олександр Смертельний відмовився підписувати протокол складений виконавцями і приймати на баланс територію підземки, оскільки треба з'ясувати ситуацію із нежитловими приміщеннями. Адже згідно з рішенням суду, звільнити частину підземного переходу має ТОВ «Либідь», а не ПП «DIC».

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас