ye-logo.v1.2
22 Лютого, 2020

Підсумки дня: про пригоди на дорогах, аеропорт і «розумні» вулиці

Суспільство 848
Яким був сьогоднішній день в інформаційному просторі, читайте у короткому огляді новин
Яким був сьогоднішній день в інформаційному просторі, читайте у короткому огляді новин. Фото: автора

Яким було 6 грудня у інформаційному світі, читайте в короткому огляді новин.

Сьогодні чимало новин, тим, чи іншим чином, стосується доріг: ДТП, перекриття, правопорушення і так далі. До прикладу, у поліції кажуть, що цього року водіїв, які керують автомобілем у нетверезому стані, стало трохи менше, аніж у минулому році.

«На території обслуговування патрульної поліції області ми дійсно фіксуємо зменшення кількості ДТП за участі нетверезих водіїв, так само, як і виявлення нетверезих водіїв, повідомили у поліції. А в Кам’янці-Подільському назвали найбільш небезпечні перехрестя і повідомили, що в місті реалізовуватиметься проект "Безпечне місто" в рамка якого на організацію безпеки руху місто отримає 15 мільйонів євро. Також варто пам’ятати хмельницьким водіям, що завтра, 7 грудня з 9-ти ранку і до 17-ти годин вечора у Хмельницькому буде закрито рух транспорту через залізничний переїзд Богданівці-Хмельницький (Копистинське шосе).

Якщо ж говорити про розвиток, то сьогодні хмельничанам презентували проект «розумних» вулиць. Розробники кажуть, це діджиталізація сервісів, які створює місто – транспорту, безпеки, охорони здоров'я. Такі вулиці створюють електроенергію просто з нашого перебування на ній. Наприклад, є переходи, які заряджаються енергією від того, як по ньому іде людина.

Та поки вулиці робитимуть «розумними» директор КП «Хмельницький аеропорт» каже, що наступний рік має стати стартом повного відновлення діяльності аеропорту.

«У 2019 році ми робимо ставку на малу авіацію. Бо її розвиток дасть можливість заробляти кошти (приблизно 800 тисяч в рік). А кошти дадуть можливість розширити штат працівників. Відповідно до правил сертифікації, сьогодні повинно бути створено 14 служб, це мінімум – 35 чоловік, а це майже п’ять мільйонів в рік тільки на заробітну платню – рахує Валерій Сорока. Детальніше про амбітні плани летовища читайте за посиланням.

Тим часом, Хмельницька міська рада приєдналася до ініціативи інших представників органів місцевого самоврядування України і вивішала прапор військово-морських сил над входом у будівлю. Таким чином Хмельницький висловлює свою підтримку полоненним морякам, серед яких є і житель нашої області.

Ну і, наостанок, слідкуйте за погодою на 7 грудня: ховайтесь під перину бо йде Катерина
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую