ye-logo.v1.2
20 Січня, 2019

Погода на 25 грудня: калюжі «відступають», вітер заважає

Олександр НІКІТІН Суспільство 620
Після декількох днів відлиги, зима, за прогнозами, має повернутися 25 грудня
Після декількох днів відлиги, зима, за прогнозами, має повернутися 25 грудня. Фото: автора

Яку погоду прогнозують на вівторок.

Це найхолодніший день грудня. Принаймні, так вважали день сонцестояння у давнину, і додавали, що сонце переходить на другий бік. Та чи стане 25 грудня й справді найхолоднішим у грудні?

За прогнозами Українського Гідрометцентру, завтра на Хмельниччині буде до мінус чотирьох градусів морозу вночі та мінус трьох удень. До того ж, сніжитиме.

«Зиму» прогнозують і на ресурсі «VentuSky». Вночі у Волочиському та Городоцькому районах до семи градусів нижче нуля, у Теофіпольському та Білогірському – до мінус шести. На решті території області, переважно, не холодніше за мінус п’ять. А ось у день майже на всій Хмельниччині прогнозують від 4 до 6 градусів морозу. І інколи падатиме сніжок.

Утім, майже в усіх районах Хмельниччини прогнозують сильний та поривчастий вітер від 15 до 24 метрів за секунду. Через що, за даними ресурсу «RP 5», при мінус п'яти градусах люди можуть відчувати так, наче стовпчики термометру перетнули позначку мінус 10 градусів.

За народними прикметами, як пише «Синоптик», 25 грудня визначали характер усієї зими. Якщо ніч ясна, зима буде холодною, а літо жарким; якщо ніч темна — зима буде теплою, а літо — похмурим.

 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео