ye-logo.v1.2

У Хмельницькому відбувся вечір пам’яті загиблого Героя

Суспільство 2595
Вечір пам
Вечір пам'яті пройшов в актовому залі школи №18. Фото: khm.gov.ua

21-річний Максим Яровець загинув у 2016 році поблизу Мар’їнки.

Вчора, 14 січня у приміщенні Хмельницької школи № 18 відбувся вечір пам’яті учасника АТО Максима Яровця. Саме в цій школі хлопець навчався протягом 2001-2012 років, повідомили у прес-службі Хмельницької міської ради.

Зустріч розпочалася хвилиною мовчання за загиблим Героєм, який 5 жовтня 2016 року загинув під час виконання бойового завдання поблизу Мар'їнки.

Зі сльозами на очах про свого сина, його плани розповідала мати загиблого пані Наталія. «Максим мав ще надзвичайно багато планів, хотів багато встигнути, але війна вкрала його у нас», - сказала його мати.

Також вшанувати пам’ять побратима приїхали курсанти 4-го курсу факультету військової розвідки та спеціального призначення Одеської військової академії Денис Мусієнко та Олег Мостовий.

«Максим обрав шлях воїна, сміливо ставши на захист рідної Вітчизни в складний для неї час. Скіф прийшов на війну 21-річним юнаком який прагнув щось змінити, прагнув вчитися і навчати інших. Він був прекрасною людиною та хорошим командиром для своїх бійців. Мав свою точку зору і коли був впевнений в ній, то переконливо її відстоював. Завжди був поруч біля своїх хлопців і, на мою думку, був в них в повазі, не дивлячись на свій зовсім юний вік. Бо тут повага та визнання здобуваються не кількістю зірочок на погонах, а вчинками. Він своїми вчинками це доводив. Офіцер. Дійсно гідний, справжній та мужній офіцер», - поділилася спогадами його сестра Руслана Нечаєва.

На завершення вечора пам’яті присутні подякували батькам Максима за мужність сина, адже це гордість для всіх поколінь.

  

Усі присутні вшанували загиблого Героя хвилиною мовчання.

Довідка:

Максим Яровець народився 13 січня 1995 року в місті Хмельницькому. Ще зі шкільних років Максим захоплювався історією нашої держави. Подорослішавши став цікавитися військами спецназу, купував книги, переглядав фільми, серйозно займався спортом. У випускному класі хлопець вирішив, пов’язати свою долю з військовою справою, а саме: вступити до Одеської військової академії на факультет військової розвідки.

З березня 2016 року Максим Яровець брав участь в антитерористичній операції на сході України з позивним «Скіф». До липня цього ж року він служив командиром взводу 2-ї розвідувальної роти та виконував обов’язки командира роти глибинної розвідки, з липня 2016 року - командир роти глибинної розвідки 130-го окремого розвідувального батальйону Оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Хлопця поважали побратими та підлеглі, високо цінували його особисті якості. Загинув Максим під час виконання військового завдання 5 жовтня 2016 року.

Указом Президента України «За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку», Максим Яровець нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, медаллю «Захисник України» від благодійного фонду Спілки Матерів Миру, почесною відзнакою міської громади «Мужність і Відвага». Почесний громадянин міста Хмельницького.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую