ye-logo.v1.2
17 Жовтня, 2019

До Водохреща в області обладнали 38 рятувальних постів

Олександр НІКІТІН Суспільство 846
У Хмельницькому вже обладнали місця для купання на Водохреща
У Хмельницькому вже обладнали місця для купання на Водохреща. Фото: Арема Баландіна

Будуть і пункти обігріву.

 У кожному районі області, у місцях масового купання на Водохреща організовано чергування рятувальних постів, які забезпечені засобами рятування на воді. «Загалом цілодобово працюватимуть 38 тимчасових рятувальних постів у місцях масового святкування, де будуть залучені 128 рятувальників на 28 одиницях спецтехніки та усім необхідним для рятування спорядженням», - повідомили в Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Хмельницькій області.

Так, до прикладу, в Хмельницькому працюватимуть два рятувальних пости з обох сторін Південного Бугу, на яких буде розгорнуто пункти обігріву, де після купання можна буде відігрітися. Нагадаємо, обладнані місця «працюватимуть» сьогодні, 18 січня, з 18.00 і до 18.00 19 січня. Дві ополонки зробили на пірсі поблизу аварійно-рятувальної станції (провулок Човновий, 11), по одній на пірсі біля прогулянкового катера та дитячо-юнацької спортивної школи №3 «Спартак». Крім цього, зануритися в ополонку можна буде й на лівому березі річки, де розташований міський пляж.

Рятувальники ж радять громадянам не пірнати в ополонку, якщо вони не загартовані, адже можна отримати переохолодження. Не слід цього робити людям, у яких є проблеми із серцем. Медики ж кажуть, що купатися в крижаній воді дуже небезпечно тим, у кого є запальні захворювання придаткових порожнин носа чи отити, епілепсія, перенесені травми черепа, склероз судин головного мозку, поліневрити, цукровий діабет тощо. А тому радять порадитися з лікарем.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую