ye-logo.v1.2

День Соборності України: програма святкових заходів у Хмельницькому

Суспільство 2173
Хмельничани утворять ланцюг єдності
Хмельничани утворять ланцюг єдності. Фото: ілюстрація rbc.ua

До 100-річчя проголошення Акта Злуки в обласному центрі запланували кілька тематичних заходів.

День Соборності - свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День Соборності відзначають з 1999 року. 

Завтра, 22 січня, з нагоди свята у Хмельницькому підготували низку тематичних заходів.

О 15 годині на оглядовому майданчику річки Південний Буг, зі сторони вулиці Кам'янецької, влаштують «Історичну реконструкцію на Бузі». У ході дійства також буде організований символічний ланцюг єдності. Крім того, розгорнуть найбільший стяг України в Хмельницькій області.

У цей же час, о 15:00, на майданчику біля кінотеатру Шевченка проведуть флешмоб «Україно, будь єдиною!». Старшокласники утворять контур карти України з підняттям банеру, що символізує неподільність України.

О 15:30 на фасаді міського Будинку культури (вул. Проскурівська, 43) відбудеться відкриття пам’ятної дошки голові Директорії УНР Симону Петлюрі. Це четверта пам’ятна дошка в місті відомим українцям, які боролись за становлення Незалежної України в найбільш складні для неї часи ХХ століття.

О 16 годині на майданчику біля кінотеатру Шевченка запланували урочистості та молебень з нагоди Дня Соборності України.

Концерт «День Злуки – братерства день» пройде в обласному академічному музично-драматичному театрі імені Старицького (вул. Соборна, 60). Початок о 17:00.

В обласній філармонії до Дня Соборності підготував концерт ансамбль «Козаки Поділля». Колектив виступить перед хмельничанами з програмою «Пісні української звитяги». Початок о 18:30

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую