ye-logo.v1.2
28 Лютого, 2020

Хмельницькі депутати погодилися взяти кредит на будівництво сміттєпереробного заводу

Суспільство 1133
Хмельницькі депутати підтримали угоду про отримання 15 мільйонів євро кредиту на будівництво сміттєпереробного заводу
Хмельницькі депутати підтримали угоду про отримання 15 мільйонів євро кредиту на будівництво сміттєпереробного заводу. Фото: з архіву редакції

Угода передбачає отримання кредиту на 15 мільйонів гривень.

Сьогодні, 13 лютого, під час чергової сесії Хмельницької міської ради, депутати прийняли рішення затвердити «Угоду про підготовку кредитного фінансування», укладену між Європейським Банком Реконструкції та Розвитку, Хмельницькою міською радою та Хмельницьким комунальним підприємством «Спецкомунтранс».

Угода передбачає отримання 15 мільйонів євро кредиту на 13 років на реконструкцію чинного сміттєзвалища та будівництво сміттєпереробного підприємства. Крім того, на впровадження першого етапу проекту (рекультивацію існуючого полігону, придбання для нього нового обладнання) Хмельницький може отримати 5 мільйонів євро у вигляді гранту.

«Сьогодні на сесії ми зробили ще один крок стосовно вирішення питання сміттєпереробки. Депутати погодили підписання мною передкредитної угоди з Європейським Банком Реконструкції і Розвитку на 15 мільйонів кредиту і 5 мільйонів гранту для впорядкування нашого сміттєзвалища і будівництва сміттєпереробного комплексу», - сказав міський голова Олександр Симчишин.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую