ye-logo.v1.2
6 Грудня, 2019

Прогноз погоди на 28 лютого: в останній день зими повіє весною

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1543
За народними віруваннями, у цей день передбачали погоду літо
За народними віруваннями, у цей день передбачали погоду літо. Фото: Надії Свінціцької

Синоптики прогнозують потепління.

Останній день зими порадує жителів області теплом. Адже +10 як для зимового дня – це таки чимало. За прогнозами «Синоптика», день у Хмельницькому хоч і буде хмарним, температуру повітря обіцяють до +10 удень, уночі – до +1+2 градуси. Опадів не передбачається.

А от за прогнозами «Гісметео», ранкове ясне небо по обіді затягнеться хмарами, а увечері можливий дощ. Уночі буде 0 градусів, удень – до +11.

В станній день зими синоптик Наталка Діденко передбачає, що на Заході буде найтепліше +7+12 градусів, найхолодніше - на Сході, а також на Сумщині та на Запоріжжі, 0+3 градуси. «Календарна весна розпочнеться короткочасним похолодання. 1,2 та 3 березня одягайтеся тепліше. Але у понеділок знову потепліє. Змінюється погода так швидко, що голова часом не встигає це переварити. Тому прислухайтеся до прогнозів. Одягайтесь за погодою і тримайте себе та навколишню ситуацію у рівновазі», - радить синоптик.

За народними віруваннями, у цей день передбачали погоду на літо. Якщо до цього дня розтанув сніг, то літо обіцяло бути теплим та вміру дощовим. У давнину говорили, що 28 лютого зима з весною починають боротьбу: “Кому йти вперед, а кому назад повертатися”. А ще казали: “Як у лютому гукнеш, так восени і відгукнеться”.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую