ye-logo.v1.2
20 Вересня, 2020

Військовим, які повернулися зі Сходу, провели психолого-реабілітаційний тренінг

Суспільство 1257
За словами психолога, важливо підтримувати бійців, що повернулись з передової
За словами психолога, важливо підтримувати бійців, що повернулись з передової. Фото: Андрія Агєєва

Вони виконували антистресові вправи й не тільки.

До бригади тактичної авіації імені Петра Франка Повітряних Сил Збройних Сил України, що дислокується в Старокостянтинові, повернулась група військовослужбовців. Захисники більше дев’яти місяців виконували бойові завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил у складі гірсько-штурмової бригади. Про це повідомив офіцер регіонального медіа-центру Міністерства оборони Андрій Агєєв.

Психолог бригади підполковник запасу Фаріт Сахіпов організував і провів комплекс заходів психологічної декомпресії. Це триденний тренінг для адаптації до умов мирного життя, стабілізації психоемоційного стану, попередження розвитку психогенних розладів.

У церкві Святої Трійці Православної церкви України, настоятель храму військовий капелан бригади отець Степан Капустинський ознайомив військовослужбовців з історією сімейного храму родини князів Острожських та подякував прихожанам за гідно виконаний військовий обов’язок.

«Стримуючи російського агресора на лінії зіткнення там, на Сході, ви захищаєте мир і спокій у всій Україні», - підкреслив священнослужитель і ознайомив бійців з копією Томоса.

«Упродовж трьох днів ми проводили психологічне діагностування, - слова Фаріта Сахіпова наводять у регіональному медіа-центрі Міноборони. - Військовослужбовці виконували антистресові вправи, вправи м’язової релаксації на загальну психологічну саморегуляцію. Ми успішно використовуємо раніше відпрацьовану стратегію спілкування з членами родини, значну увагу приділяємо шляхам розв’язання конфліктів та формування атмосфери взаємної підтримки. Цікавим і корисним для військовослужбовців були і є заняття з художньої арт-терапії, відвідування музеїв, історичних та культурних пам’яток краю, заняття у фізкультурно-оздоровчому комплексі, колективне відвідування храму».

За словами психолога, важливо підтримувати бійців, що повернулись з передової, виявити їх психологічний і емоційний стан, допомогти адаптуватись та підготовити їх до мирного життя.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую