ye-logo.v1.2
26 Вересня, 2020

У Хмельницькому ветерану АТО незаконно відмовили у проїзді

Суспільство 10528
Дарморос перебував на лікуванні у США. Фото: rany.com.ua
Дарморос перебував на лікуванні у США. Фото: rany.com.ua

У випадку скарги, водію загрожує штраф 170 гривень.

Сьогодні, 3 травня, водій автобуса, що рухався за маршрутом "Старокостянтинів - Кам’янець-Подільський", відмовив у проїзді інваліду війни ветерану АТО Олександру Дарморосу з Хмельницького.

«Ми хотіли з дружиною поїхати до батьків у Дунаївці. Вирішили піти на автовокзал №5, що у Хмельницькому. Відразу приїхав автобус і я запитав у водія чи є вільні місця. Водій, який зрозумів, що ми пільговики і грошей йому не заплатимо, з криками відмовив нам у проїзді, закрив двері і поїхав. Сказати, що це образливо – це нічого не сказати. Я віддав за Україну ногу та зір, чому я маю позбавляти себе елементарних пільг, які гарантує мені закон?», - розповів ветеран АТО, важкопоранений український військовий Олександр Дарморос.

Чоловік каже, що скаргу на водія писати не бачить сенсу, адже подібні випадки траплялися з ним неодноразово.

«Питання перевезення пільгових категорій населення потрібно підіймати на рівні держави, адже закон є, але він чомусь не завжди працює. На мою думку, гроші, які виділяються для перевізників на перевезення пільговиків, повинні йти самим пільговикам. Якщо мені держава платитиме, я і за проїзд буду платити, а не принижуватися перед горе-водіями і випрошувати безкоштовний проїзд», - каже Олександр Дарморос.

В управлінні Укртрансбезпеки області знають про цей інцидент, однак скарги від потерпілого не отримували.

«Якщо чоловік звернеться до нас з відповідною скаргою, ми будемо дізнаватися інформацію по даному факту. Якщо ж скарга надійде і будуть доведені незаконні дії водія, йому загрожуватиме штраф 170 гривень», - розповів начальник управління Укртрансбезпеки області Віталій Дзюба.

Олександр Дарморос - молодший лейтенант 8-го полку спеціального призначення, був важко поранений внаслідок вибуху протипіхотної міни під час виконання завдання в Луганській області 25 березня 2016 року. Олександр повністю втратив зір, ліву ногу довелося ампутувати до коліна. Він перебував на лікуванні у США. А згодом пройшов відбір для участі у 43-му Марафоні морської піхоти США у 2018 році. 30 листопада 2018 року Президент Петро Порошенко відвідав ветерана АТО Олександра Дармороса та його родину, які мешкають у Хмельницькому.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую