ye-logo.v1.2

Саперів з Хмельниччині навчатимуть працювати за стандартами НАТО

Суспільство 1476
На Хмельниччині стартував 6-тижневий курс підготовки саперів за стандартами НАТО
На Хмельниччині стартував 6-тижневий курс підготовки саперів за стандартами НАТО. Фото: Відділення спеціальних кореспондентів Інформаційного агентства Міноборони

Стартував 6-тижневий курс підготовки сапе

Сьогодні, 14 травня, у Центрі розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України, що на Хмельниччині, розпочався навчальний курс з підготовки за спеціальністю сапер (розмінування) першого рівня. Як повідомив спеціальний кореспондент Інформагентства Міноборони Андрій Агєєв, курс триватиме упродовж наступних шести тижнів.

Саперний курс не є суто НАТІВським. Він розроблений спільно з канадськими та українськими саперами-інструкторами, з урахуванням досвіду участі Збройних Сил України на Сході.

Як зазначив Андрій Агєєв, начальник Центру розмінування полковник Володимир Родіков подякував колегам із збройних сил Канади за допомогу і сприяння у професійній підготовці українських саперів, постійну підтримку України урядом та громадянами Канади у скрутний для нас час.

«До цього дня ми йшли разом з канадськими партнерами чотири роки. Саме сьогодні розпочинається шеститижневий курс про який ми мріяли ще у 2015-му, - підкреслив командир. - Я впевнений в тому, що професійний досвід наших військовослужбовців і досвід та вміння канадських колег значно підвищить ефективність виконання завдань в Збройних Силах України, - наголосив полковник Володимир Родіков. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую