ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині смертність удвічі перевищила народжуваність

Суспільство 4430
Жителів області стає все менше
Жителів області стає все менше. Фото: ілюстративне bun.com.ua

Нові дані чисельності населення області.

Головне управління статистики в Хмельницькій області опублікувало нові дані щодо чисельності наявного населення в області. Згідно статистики, станом на перше квітня на Хмельниччині проживали 1 мільйон 262 тисячі 100 осіб.

«Унаслідок демографічних процесів, які відбулися впродовж січня–березня 2019 року, чисельність наявного населення скоротилась на 2655 осіб. Основним фактором зменшення чисельності населення було його природне скорочення – 2899 осіб, водночас зафіксовано міграційний приріст населення – 244 особи», - йдеться у повідомленні.

Протягом перших трьох місяців на Хмельниччині народилось 2473 немовляти, зареєстровано 5372 померлих. Серед причин смерті населення області перше місце посідали хвороби системи кровообігу (63,1%), друге – новоутворення (11,2%), третє – хвороби органів дихання та органів травлення (3,7%).

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую