ye-logo.v1.2
19 Листопада, 2019

На Хмельниччині літніх дитячих таборів стало менше

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1204
Понад 48 тисяч дітей шкільногов віку відпочиватимуть у таборах
Понад 48 тисяч дітей шкільногов віку відпочиватимуть у таборах. Фото: автора

Торік таких закладів було 213.

Уже за кілька днів на Хмельниччині розпочнуть роботу літні дитячі табори. Як повідомила начальник департаменту соціального захисту облдержадміністрації Світлана Лукомська, загалом в області планують охопити оздоровленням та відпочинком 48 тисяч дітей шкільного віку.

«За видатки місцевих бюджетів у сумі 17,4 мільйона гривень передбачено цього року створити 195 оздоровчих таборів. Загалом буде охоплено 48 тисяч дітей шкільного віку, що складає 38% від кількості усіх дітей, які проживають в області. Крім того, видатки обласного бюджету на виконання обласної програми оздоровлення та відпочинку дітей складатимуть 17,2 мільйона гривень», - зазначила Світлана Іванівна.

За її словами, для дітей, які потребують особливої соціальної уваги від «Міжнародного дитячого центру «Артек» та «Українського дитячого центру «Молода гвардія» лютого до травня в область надійшло 232 путівки. Фактично не використані із цієї кількості 20 путівок.

«Основною причиною невикористання путівок стала відсутність дітей щеплень від кору, наявності протипоказань для лікування у цих закладах та хвороби дітей. Окрім того, декілька громада взагалі відмовились від путівок, мотивуючи тим, що немає охочих пройти оздоровлення. Я не думаю, від безкоштовного відпочинку в таких таборах відмовились діти, швидше спеціалісти в цих громадах не знайшли час щоб забезпечити його», - зазначила Світлана Лукомська.

Як повідомляють у Хмельницькій ОДА, у 2018 році надання оздоровчих та відпочинкових послуг в області здійснювалося у 213 дитячих закладах. Фінансування оздоровчої кампанії з місцевих бюджетів становило понад 18,2 мільйонів гривень. Крім того, було залучено понад 19,4 мільйона гривень позабюджетних коштів. 

Читайте також: Відпочинок на літо: чи готові дитячі табори Хмельниччини до початку сезону

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую