ye-logo.v1.2
12 Листопада, 2019

Ремонт мосту в Старокостянтинові затягується

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 3607
Залізобетонна конструкція мосту, довжиною 57 метрів, була зведена ще 56 років тому
Залізобетонна конструкція мосту, довжиною 57 метрів, була зведена ще 56 років тому. Фото: km.ukravtodor.gov.ua

На будівельні роботи уже витратили 12 мільйонів гривень.

На мосту через річку Случ, що у Старокостянтинові, уже сьомий місяць поспіль продовжуються ремонтні роботи. Минулого року посадовці анонсували, що міст буде відремонтований до кінця травня, однак наразі про фінішні роботи говорити зарано.

«Терміни будівництва мосту затягуються через те, що проектно-кошторисна документація потребувала змін. Під час першої експертизи не були враховані роботи зі сваями, які прогнили і потребували заміни. Саме це стало причиною зміни проекту. Він вже пройшов експертизу. Зараз завершується тендерний відбір, після якого буде визначено генпідрядника. Після завершення усіх процедур ремонт мосту знову відновиться», - повідомив міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук.

Відомо, що на будівельні роботи вже витрачено 12 мільйонів гривень. Окрім цієї суми, за словами Миколи Мельничука, потрібно ще 18 мільйонів. Гроші виділяються з державного бюджету, адже це дорога державного значення.

«Про орієнтовний термін відкриття мосту говорити зарано. Я сподіваюся, що до кінця липня ми зможемо відкрити одну полосу для реверсного руху», - каже Микола Степанович.

Нагадаємо, влітку 2018 року на мосту сталась ДТП, в результаті якої було зруйновано тротуарну частину мосту: завантажена зерном вантажівка протаранила мостове огородження та перекинулась у воду.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую