ye-logo.v1.2

Кафе на міському пляжі почали зносити. Що буде на його місці

Суспільство 4441
Наразі вже ліквідовано часину стін та покрівлю кафе
Наразі вже ліквідовано часину стін та покрівлю кафе. Фото: автора

Демонтувати споруду вирішили її власники.

На міському пляжі Хмельницького розпочався процес демонтажу кафе «Малібу».

За словами начальника міського управління торгівлі Руслани Сідлецької, власникам «Малібу» дали час знести незаконну споруду до 5 травня. Втім вони цього не зробили, лише винесли меблі. Тому демонтажем кафе мали зайнятися комунальники. Відповідне рішення мали ухвалити члени виконавчого комітету.

«Ми розробили проект рішення про демонтаж «Малібу», бо власники не надали нам жодних документів, які підтверджують законність розміщення цієї споруди на території пляжу», — зазначила Руслана Сідлецька.

Зрештою, власники вирішили не чекати на комунальників і почали самотужки розбирати кафе. Руслана Сідлецька сказала, що вони поки що не повідомляли управляння торгівлі про проведення демонтажу.

Наразі вже ліквідовано часину стін та покрівлю кафе. Після його знесення має залишитися лише бетонний фундамент. Що буде на цьому місці — точно ніхто не може сказати. Є ймовірність, що там з’явиться інший заклад харчування.

«В початковій концепції Молодіжного парку ми закладали, що на місці «Малібу» може бути якісний заклад харчування та відпочинку, — розповідає архітектор громадської ініціативи «Proprostir» Дмитро Райфшнайдер. — Проте це має бути не капітальна споруда, а тимчасова».

Начальник міського управління житлово-комунального господарства Василь Новачок теж підтвердив, що у концепції парку передбачалося розміщення там закладу харчування.

«Поки що не відомо, чи там взагалі буде такий заклад. Він лише передбачався у концепції. Інших бачень — теж немає. Точно можу сказати, що капітальних ремонтних робіт на пляжі цього року не передбачено», — зазначив Василь Новачок.

Читайте також: Молодіжний парк у Хмельницькому: в концепцію майбутнього парку внесуть корективи.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую