ye-logo.v1.2

Без аншлагу: у Хмельницькому стартував купальний сезон (ФОТО)

Суспільство 4736
У Хмельницькому стартував купальний сезон
У Хмельницькому стартував купальний сезон. Фото: автора

Відвідувачі міського пляжу кажуть, що для купання вода ще холодна.

Сьогодні, 1 червня, в обласному центрі офіційно стартував купальний сезон на міському пляжі.

Ще за тиждень до початку літа, фахівці ДУ «Лабораторний центр МОЗ у Хмельницькій області» взяли пробу води з річки Південний Буг, аби перевірили, чи безпечна вона для купання. Результати показали, що кишкових паличок та патогенних мікроорганізмів у воді не виявлено. На основі лабораторного висновку, міський голова Олександр Симчишин підписав наказ про відкриття купального сезону.

«Підмарафетити» пляж до літа поспішали і комунальники. За 325 тисяч гривень тут встановили три нові кабінки для переодягання, десять нових парасольок та вивезли 300 тонн свіжого піску.

Відвідувачі пляжу у воду заходити не поспішають.

Незважаючи на зроблену роботу, аншлагу на міському пляжі у перший день літа не було. Хмельничани зізнаються, що для купання вода ще холодна, а прийшли на пляж щоб позасмагати.

«Я дуже люблю літо і тому сьогодні, вирішила з дитиною піти на пляж. Я засмагаю, а дитина бавиться в пісочку. У воді ще не купаємося, занадто холодна, хоча ноги вже мочили», - каже хмельничанка Катерина Нечай.

Переважна більшість містян прийшли на пляж позасмагати.

"Прохолодна вода - не привід відмовитися від купання", - вважають дітлахи

Деякі містяни незважаючи на те, що спеки ще не було, вже мають «шоколадну» засмагу. Жартуючи кажуть, що це гени. «Ми з друзями приходимо на міський пляж щодня. Для нас краще зустрітися, порозмовляти, ніж лежати на дивані та дивитися телевізор», - каже 56-річний Анатолій Бевз.

Купальний сезон у Хмельницькому відкрили не лише містяни, а й їхні домашні улюбленіці.

Дехто вже може похвастатися "шоколадною" засмагою.

Тим часом, біля відпочиваючих працюють будівельники, які демонтують кафе «Малібу». Наразі вже ліквідовано частину стін та покрівлю кафе. Після його знесення має залишитися лише бетонний фундамент. Що буде на цьому місці — точно ніхто не може сказати. Є ймовірність, що там з’явиться інший заклад харчування.

Незабаром з міського пляжу зникне кафе "Малібу".

Активні хмельничани у парку Молодіжному грають волейбол.

 Тим часом медики ДУ «Лабораторний центр МОЗ у Хмельницькій області» інформують хмельничан та гостей міста, що ставок у мікрорайоні Дубове та озеро у мікрорайоні Озерна, які також користуються попитом, є несанкціонованими і купатися там може бути небезпечно.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую