ye-logo.v1.2
23 Лютого, 2020

На Хмельниччині виявили порушення дотримання якості ліків

Суспільство 2024
У 2018-му році виявлено 121 порушення дотримання якості ліків
У 2018-му році виявлено 121 порушення дотримання якості ліків. Фото: ілюстративне zik.ua

Цього року зафіксовано 23 порушення вимог чинного законодавства.

За п’ять місяців цього року представники Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області провели дев’ять планових перевірок у лікувально-профілактичних закладах краю. Їх мета — виявити можливі порушення дотримання якості медикаментів. Про результати перевірок повідомили під час чергової колегії Департаменту охорони здоров’я.

За інформацією прес-служби Хмельницької обласної державної адміністрації, про якість медикаментів у закладах охорони здоров’я розповів начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області Ігор Мілінчук. Він зазначив, що минулого року було проведено 32 планові перевірки. Під час них виявили 121 порушення вимог законодавства щодо якості лікарських засобів.

«У результаті надано 30 приписів про усунення і два розпорядження про встановлення заборони реалізації та медичного застосування лікарських засобів. Крім того, складено два протоколи про адміністративні правопорушення законодавства України щодо забезпечення якості лікарських засобів, винесено дві постанови за справами про адміністративні правопорушення законодавства України щодо забезпечення якості лікарських засобів на загальну суму 612 гривень», — йдеться у повідомлені.

Також не обійшлося без порушень і цього року. За п’ять місяців 2019-го Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками під час дев’яти перевірок виявила 23 порушення вимог законодавства щодо якості лікарських засобів у лікувально-профілактичних закладах. У результаті надано вісім приписів про усунення порушень вимог законодавства щодо якості лікарських засобів.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую