ye-logo.v1.2
19 Листопада, 2019

На Хмельниччині втретє проведуть фестиваль часнику

Алла СОБКО Суспільство 5251
Голова громади Олег Московчук (на фото зліва), організатор фестивалю Володимир Власенко і гурт
Голова громади Олег Московчук (на фото зліва), організатор фестивалю Володимир Власенко і гурт "Лісапетний батальйон". . Фото: з архіву

Щороку він проводиться у Новоушицькому районі.

Цей рік не став виключенням, адже саме у селі Песець чи не найбільша база вирощення насіннєвого часнику. Вже втретє у серпні до села Песець, що у Новоушицькому районі, з’їдуться науковці, товаровиробники, селекціонери і всі, кого тим чи іншим чином цікавить часник. Цього року фестиваль проведуть у суботу 17 серпня.

Як розповів сайту «Є» один із організаторів, голова асоціації виробників часників Володимир Власенко, у програмі будуть і серйозні блоки, і розваги.

Спочатку відбудеться засідання круглого столу, на якому обговорять головні напрямки розвитку галузі, успіхи, можливості та виклики у вирощуванні часнику. Традиційно, не обійдеться і без зірки. Минулі роки, до речі, публіку розважали гурт «Лісапетний батальйон», місцеві та запрошені із сусідніх областей аматорські гурти. Були розваги для дітей, фуд-зона і навіть цікаві смаколики із часнику.

«Ми зараз працюємо над організацією фестивалю і ще не маємо повної програми, чи усіх деталей. Але запрошуємо усіх, кому цікава тема вирощування часнику. Повірте, ви не пошкодуєте, бо це справді перспективний напрямок», – каже Володимир Власенко.

Нагадаємо, фестиваль часнику проводився вперше у 2017 році. 

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую