ye-logo.v1.2
19 Січня, 2020

Здорожчання води, крадіжка з атракціону та метелики – підсумки дня

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1420
Завтра буде новий день та нові події
Завтра буде новий день та нові події. Фото: ілюстрація poetryclub.com.ua

Якими були новини 3 червня.

Здорожчання тарифів на воду та водовідведення, крадіжка з колеса огляду, перший в Україні фестиваль вогнеборців та зграї метеликів. Цими та іншими новинами нині був наповнений інформаційний простір Хмельниччини. Про деякі новини ми розкажемо у традиційних підсумках дня від сайту «Є».

В Україні відсьогодні починає діяти новий український Правопис. Як повідомляє Укрінформ, фінальний текст нової редакції "Українського правопису" опубліковано на офіційних сайтах Міністерства освіти і науки та Національної академії наук сьогодні, 3 червня. І з цього моменту рекомендовано застосовувати норми та правила нової редакції Правопису. Водночас, зараз в Міністерстві розробляється план заходів, якими буде передбачено терміни та етапи впровадження змін в освітній процес.

Хмельницького торкнулися зміни місцевого рівня: подорожчали послуги водопостачання та водовідведення. Новий тариф почав діяти вже з першого червня. Як зазначають в міському комунальному підприємстві «Хмельницькводоканал», поки тариф на водопостачання та водовідведення один для мешканців приватного сектору та багатоквартирних будинків.

До неприємних новин, які торкнулися міста, то нині стало відомо про крадіжку з… атракціону, що в парку імені Михайла Чекмана. Хоч колесо огляду, яке тут знаходиться, вже багато років не працює, днями воно впало в око злодям, які зняли з нього одні з найцінніших деталей – два двигуни.

«Сьогодні зранку ми помітили, що в атракціоні зникли двигуни. Коли це точно сталося, ми ще не можемо сказати. Наразі переглядаємо відео з камери спостереження», - розповів директор комунального підприємства «Парки та сквери» Олександр Бондарчук та назвав суму збитків від крадіжки.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Тим часом на Хмельниччині, як власне і по всій Україні, спостерігається незвичне природне явище: масові польоти метеликів. Тисячі чорно-рудих комах велетенськими хмарами спостерігають вздовж доріг, на полях, в дворах, будинках на стінах та порогах… У соцмережах мешканці області викладають фото та дивуються такому незвичному для Хмельниччини явищу. Люди зазначають, що бачать таку кількість метеликів вперше в житті. Вони літають на Дунаєвеччині, Деражнянщині, Кам’янеччині… Хтось каже про катаклізми, природне диво, нашестя комах, міграцію... Спеціалісти ж мають своє пояснення.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую