ye-logo.v1.2
18 Листопада, 2019

У Нетішині невідомі продовжують труїти тварин

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 1400
У Нетішині пропонують винагороду за інформацію про тих, хто труїть собак
У Нетішині пропонують винагороду за інформацію про тих, хто труїть собак. Фото: ілюстративне sts.sumy.ua

Страждають як безпритульні, так і домашні собаки та коти.

Протягом декількох тижнів у Нетішині невідомі навмисно розсипають по місту отруту, внаслідок чого гинуть тварини. Відомо, що 13 собак, які з'їли небезпечну речовину, померли у жахливих стражданнях. Щоб знайти шляхи вирішення проблеми, днями власники домашніх тварин і волонтери зустрілися разом з представники міської ради. Про це повідомляють у відділі з організаційних питань аппарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

«Присутні обговорили можливість чергування містом вночі, залучення небайдужих мешканців до роботи в притулку для тварин, - йдеться у повідомленні. - Міський голова запропонував збільшити винагороду за пошук людей, які жорстоко вбили собак у Нетішині – від 20 до 30 тисяч гривень».

Окрім того, з’явилася інформація, що у місті почали труїти котів. Відомо, що вже чотири кота померли в муках.

«Місцеві правоохоронці, за підтримки небайдужих нетішинців, знайшли людину, яка у соціальній мережі Фейсбук поширювала заклики до жорсткого знищення собак. Складено протокол за частиною 2 статті 89 Кодексу України про адміністративні правопорушення, який був спрямований на розгляд суду. Винесено постанову суду про притягнення особи до адміністративної відповідальності та накладено штраф у розмірі 300 неоподаткованих мінімумів (5 100 гривень), - зазначають у відділі з організаційних питань.

Паралельно продовжується робота в притулку для тварин. Працівники копають траншеї, встановлюють опалубку для бетонування, виготовляють будки для собак. Найближчим часом планується встановлення двох камер відеоспостереження в різних мікрорайонах міста, обираються місця та зони для вигулу домашніх улюбленців.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую