ye-logo.v1.2
17 Жовтня, 2019

У Кам'янці із забрудненої нафтопродуктами води витягнули п'ятьох лебедів

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 4596
Лебедів витягли із забрудененої води
Лебедів витягли із забрудененої води. Фото: з архіву ілюстративне

Речовину змили з птахів.

Учора, 22 червня, близько 20.50 рятувальникам Кам’янця-Подільського повідомили про маслянисту плівку на «Лебединому озері». Як зазначають в управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, на водоймі у той час були лебеді.

«Надійшло повідомлення від невідомої людини про те, що на «Лебединому озері» відчутно запах нафтопродуктів і видно на поверхні води маслянисту плівку. Рятувальників просили надати допомогу п’ятьом лебедям, які знаходилися на озері», - зазначають у ДСНС.

Рятувальники витягли з водойми птахів та змили з них нафтопродуктів. Лебедів відвезли в клуб «Юних натуралістів» для тимчасового утримання.

Нагадаємо, взимку у Кам'янці через нафтопродукти в озері загинули лебеді. Тоді комунальники почали шукати причини появи речовин у водоймі. Існувало припущення, що десь під землею ще з періоду Другої світової війни залишилися цистерни, наповнені пально-мастильними матеріалами, а у період дощів чи танення снігу вони починали просочуватися через ґрунтові води. Однак, пошуки цих цистерн не увінчались успіхом, тому остаточної причини появи нафтопродуктів на воді не названо.

Читайте також: Повалені дерева і затоплені споруди – наслідки негоди на Хмельниччині

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую