ye-logo.v1.2
22 Січня, 2020

Секрети успіху хмельничанки Катерини Булези, яка склала ЗНО на 200 балів

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 3865
Окрім успішного складання ЗНО з англійської мови, Катерина Булеза закінчила школу з золотою медаллю
Окрім успішного складання ЗНО з англійської мови, Катерина Булеза закінчила школу з золотою медаллю. Фото: автора

Випускниця написала тест з англійської на максимальний бал.

Позаду ЗНО та школа, а попереду відкриті двері чи не в усі виші країни. Серед трійки випускників області, які склали тестування з найвищими балами, - хмельничанка Катерина Булеза, яка продемонструвала ідеальні знання з англійської мови. Як готувалася, ким мріє стати і кому завдячує своїм результатом, сайт «Є» розпитав у самої дівчини – випускниці хмельницької гімназії №1 імені Володимира Красицького.

- Як ти готувалася до ЗНО?

- Ще задовго до тестування, десь на початку 11-го класу, я зрозуміла, що попереду важливі тестування і що їх потрібно скласти добре. Я самотужки складала тести та виконувала різноманітні завдання, аби ще краще вивчити обрані дисципліни. З англійської мови готувалася найретельніше, адже постійно переймалася, чи моїх знань буде достатньо. Виявилося, що дарма хвилювалася.

- Чи сподівалася на такий результат?

- Якщо чесно, то ні. Я була впевнена, що мій бал буде вище 190, однак не 200. Максимальний бал з ЗНО, тим паче з англійської мови, отримати нелегко. Щороку у нашому місті близько п’яти осіб складають тестування на найвищий бал. Я і мріяти не могла, що цього року я буду у списку 200-бальників.

- Яка була твоя реакція, коли дізналася свої результати з тесту?

- Ще до оприлюднення усіх результатів я звірилася з відповідями тесту, які були оприлюднені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Усі відповіді збігалися, однак я не була впевнена щодо твору, який я писала. Коли результати прийшли, я дуже зраділа, і перше що зробила, – це подзвонила своїм батькам і поділилася своєю радістю. Про мій успіх незабаром дізналися рідні та друзі, які до цих пір мене вітають.

- В чому секрет успішного складання ЗНО?

- На самому тестуванні не потрібно дуже довго думати над відповіддю. Це те, що я зрозуміла, на жаль, після другого ЗНО. Я читала завдання і одразу мала на нього відповідь в голові. Не потрібно вагатися, бо зазвичай, коли ти починаєш роздумувати, то в результаті вибираєш неправильну відповідь. Те, що найперше прийшло в голову, і є правильною відповіддю.

- Кому завдячуєш своїм успіхом?

- Мій результат з ЗНО – це не лише мої знання, а багато праці моїх педагогів, батьків, рідних та друзів, які показували мені гарний приклад і підтримували мене.

- Куди плануєш вступати і ким мрієш бути?

- Хочу вступити до Київського національного університету імені Тараса Шевченка. З професією остаточно ще не визначилася. А щодо мрії, то хочу бути хорошою людиною, яка допоможе будувати незалежну та успішну Україну.

Читайте також: Гордість міста: у Хмельницькому відзначили медалістів (ФОТО)

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую