ye-logo.v1.2
26 Січня, 2020

За пошкодження доріг Хмельниччини важковаговим транспортом нарахували тисячі євро штрафів

Андрій ЯЩИШЕН Суспільство 1925
З початку року Укртрансбезпека виявила 139 порушень габаритно-вагового контролю
З початку року Укртрансбезпека виявила 139 порушень габаритно-вагового контролю. Фото: ілюстративне facebook.com/khmelpolice

Вісім майданчиків для здійснення габаритно-вагового контролю потребують ремонту.

Вчора, 3 липня, у Хмельницькій облдержадміністрації пройшло засідання координаційної ради з безпеки дорожнього руху, представники якої обговорили питання збереження автошляхів області.

За інформацією пресслужби облдержадміністрації, для збереження цілісності доріг в області, коли цього потребує температурний режим, вживаються заходи для обмеження руху великогабаритного автотранспорту. Зокрема, проводиться контроль габаритно-ваговий контроль на автодорогах.

Як повідомив представник Укртрансбезпеки у Хмельницькій області Сергій Панчук, з початку цього року під час проведення подібних заходів перевірено 1 тисячу 365 транспортних засобів. Серед них виявлено 139 фактів порушення габаритно-вагових параметрів. Загалом їм нараховано плату за проїзд у розмірі 22 тисячі 624 євро.

«Попри здійснену роботу залишається низка проблем. Зокрема, на території області працює вісім майданчиків для здійснення габаритно-вагового контролю, які потребують ремонту», — повідомляють в облдержадміністрації.

Також під час засідання комісії тимчасово виконувач обов’язків голови Хмельницької облдержадміністрації Володимир Кальніченко наголосив, що працівники Укртрансбезпеки повинні активізувати проведення роз’яснювальної роботи з керівництвом підприємств, які займаються великогабаритними перевезеннями. Крім того, потрібно налагодити алгоритм розташування мобільних лабораторій на виїздах з кар’єрів і потужних сільськогосподарських підприємств.

Читайте також: В Укравтодорі повідомили, що траса на Летичів у критичному стані

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую