ye-logo.v1.2

Шепетівчани можуть підтримати полоненого моряка Сергія Цибізова

Суспільство 1646
Ініціатором акція стала місцева активістка Ірина Александрук
Ініціатором акція стала місцева активістка Ірина Александрук. Фото: denzadnem.com.ua

Кожен може придбати браслет з ім’ям полоненого або з хештегом #ВолюУкраїнськимМорякам, а всі кошти отримає родина Сергія.

У Шепетівці стартувала акція на підтримку шепетівчанина Сергія Цибізова, який разом із 24 українськими моряками перебуває у полоні Російської Федерації, повідомляє «День за днем».

Ініціатором акція стала місцева активістка Ірина Александрук. «Сергій Цибізов вже 7 місяців у полоні. Він дуже потребує нашої підтримки, так само як його родина. Земляки мають підтримувати одне одного коли в когось трапляється горе. Я не хочу стояти осторонь, тому замовила 100 браслетів із ім’ям Сергій Цибізов і хештегом #ВолюУкраїнськимМорякам. Кожен, хто хоче допомогти, може придбати такий браслет у місцевому супермаркеті. Його вартість 35 гривень. Всі кошти отримає родина Сергія», - розповіла сайту «Є» Ірина Александрук.

Батьки, Андрій і Тетяна Цибізови, вдячні ініціаторці акції, адже родина потребує і матеріальної, і моральної підтримки. Вже 15 липня бабуся Сергія Цибізова їде у Москву, щоб своєю присутністю підтримати внука.

Нагадаємо, полоненому моряку із Шепетівки в Росії висунули остаточне звинувачення. Незважаючи на те, що Трибунал ООН зобов’язав Росію звільнити захоплених моряків, цього рішення виконано не було.

Читайте також: Читайте також: «Він сильний!» - мати полоненого моряка Сергія Цибізова

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую