ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Рятувальникам Хмельниччини подарували спецавтомобіль

Суспільство 2020
Парк автотехніки рятувальників Хмельниччини поповнився новим сучасним аварійно-рятувальним автомобілем
Парк автотехніки рятувальників Хмельниччини поповнився новим сучасним аварійно-рятувальним автомобілем. Фото: km.dsns.gov.ua

Вартість подарунку – 2 мільйони 800 тисяч гривень.

Сучасний автомобіль для порятунку людей під час аварій, повеней та пожеж отримали рятувальники Хмельниччини. Привезли його з Німеччини.

«Вісім сучасних автомобілів надійшло у вигляді гуманітарної допомоги від уряду Німеччини. Один з них був подарований Аварійно-рятувальному загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Хмельницькій області. Автомобіль оснащений новітнім спеціальним гідравлічним та електричним інструментом, а також пожежно-рятувальним обладнанням, що відповідає європейським стандартам. Крім того, його можна використовувати для сповіщення населення про надзвичайну ситуацію, організацію радіозв’язку в радіусі 20 кілометрів, гасіння пожежі та надання домедичної допомоги постраждалим до прибуття швидкої», - розповів начальник зв'язків із засобами масової інформації та роботи з громадськістю Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області Олександр Гулько.

Цей надсучасний транспортний засіб було розроблено німецьким виробником спеціально для ДСНС. Фото: km.dsns.gov.ua

Досі надзвичайники області такої автівки не мали. Вартість її 2 мільйони 800 тисяч гривень. Фахівці ДСНС кажуть, що завдяки новому обладнанню здійснення аварійно-рятувальних робіт під час аварій відбуватиметься набагато швидше, що допоможе значно зекономити дорогоцінний час для порятунку людського життя. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую