ye-logo.v1.2
18 Лютого, 2020

На Хмельниччині продовжують садити дерева-фенікси

Суспільство 5611 1
Саджанці для посадки придбали із закритою кореневою системою
Саджанці для посадки придбали із закритою кореневою системою. Фото: kurkul.com

За п’ять років вони виростають до 20 метрів.

У Сковородецькому лісництві Старокостянтинівського лісового господарства посадили плантацію швидкорослої павловнії. Як зазначають в пресслужбі Старокостянтинівського лісгоспу, саджанці для посадки придбали із закритою кореневою системою, що дозволяє не прив’язуватись до весняних термінів посадки і упродовж усього вегетативного періоду проводити створення та доповнення лісових культур і плантацій.

Зазначають, що дерево павловнії характеризується дуже великою швидкістю росту й за сприятливих умов впродовж п’яти років досягати висоти до 20 метрів.

«Це дерево м’якої породи (інші назви: дерево-принцеса, дерево-фенікс, адамове дерево). Його деревина відіграє значну роль у деревообробці й одночасно може використовуватися як біомаса. У деревообробній і меблевій галузях павловнія відома під назвою «алюмінієве дерево». Її деревина на 30 відсотків легша від інших порід і завдяки дрібно-волокнистій структурі ідеально підходить для виготовлення меблів, фанерних листів, будинків», - зазначають в пресслужбі лісгоспу.

До теми: На Хмельниччині продовжують садити «енергетичні» дерева.

Коментарі:

29.07.2019 12:56

https://paulownia-energy.agrobiz.net Занимаемся морозостойкими саженцами Павловнии в Украине.

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую