ye-logo.v1.2

Дитсадок у Лезневе та школа на Озерній: коли відкриють нові навчальні заклади

Суспільство 2244
Проєктна потужність дитсадку у Лезневе складає шість груп на 120 дітей
Проєктна потужність дитсадку у Лезневе складає шість груп на 120 дітей. Фото: khm.gov.ua

Вже завершено спорудження й утеплення корпусу дитсадка.

Наразі в обласному центрі триває спорудження двох нових навчальних закладів, а також добудова додаткових корпусів і приміщень до чотирьох нинішніх шкіл. Серед них 1 вересня відкриється лише дитсадок у мікрорайоні Озерна.

За словами виконувачки обов’язків директора департаменту освіти та науки Світлани Губай, з нових об’єктів у місті триває будівництво початкової школи на вулиці Залізняка, 22 у мікрорайоні Озерна. Вона з дитсадком «Козачок» уторить цілісний навчально-виховний комплекс. Крім того, в іншій частині міста — мікрорайоні Лезневе споруджують новенький дитсадок.

«Проєктна потужність дитсадку в Лезневе складає шість груп на 120 дітей. Його відкриття має вирішити потребу жителів мікрорайону в садочках. Проте він і школа на Озерній запрацюють лише наступного начального року, — розповідає Світлана Губай. — Проте цьогоріч свої двері для дітей відкриє садочок «Козачок». Наразі відомо, що 1 вересня туди піде 350 дошкільнят. Зокрема, ми заберемо частину діток, які стояли у черзі на 56-й і 29-й дитсадки».

Як повідомляють у пресслужбі Хмельницької міської ради, з початку цього року в Лезневе вже завершено спорудження корпусу дитсадка, а також його утеплення. Найближчим часом стартує фарбування його фасаду. Крім того, вже збудовано автономну котельню, підведено мережі та проведено частину внутрішніх робіт.

Світлана Губай зазначила, що наступному році також заплановано завершити добудову нових корпусів нинішніх навчальних закладів. Так, 1 вересня 2020-го мають запрацювати нове приміщення початкової школи ліцею №17 на вулиці Проскурівського Підпілля, 89, нові аудиторії навчально-виховного комплексу №10 на вулиці Водопровідній, 11 та навчально-виховного об’єднання №1 на Старокостянтинівському шосе, 3Б. Крім того, триває будівництво нової їдальні для середньої загальноосвітньої школи №8 на вулиці Якова Гальчевського, 34.

Нагадаємо, Хмельницький також хоче отримати у комунальну власність дитсадок на провулку Козацькому, 47/2, що у мікрорайоні Дубове. Його на баланс місту планує передати «Хмельницькобленерго».

Читайте також: Як вибрати шкільний рюкзак першокласнику – поради фахівців
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую