ye-logo.v1.2
1 Червня, 2020

Реформуванням правової системи держави займатимуться троє хмельничан

Суспільство 1332
Указ президент підписав 7 серпня
Указ президент підписав 7 серпня. Фото: volynua.com

Президент створив спецкомісію з цього питання.

На сайті президента України з'явився указ про створення та склад комісії з питань правової реформи. До її слайду увійшло понад 80 експертів, троє із них пов’язані із Хмельниччиною.

«Комісія забезпечує розроблення та внесення Президентові України узгоджених пропозицій з питань вдосконалення правової системи… готує та узагальнює пропозиції стосовно змін до Конституції України, законодавства про організацію судової влади, здійснення правосуддя та статус суддів, законодавства про кримінальну відповідальність та кримінального процесуального законодавства, а також стосовно розвитку юридичної освіти, реформування органів правопорядку», - йдеться в указі президента від 7 серпня.

До робочої групи з питань реформування кримінальної юстиції увійшов хмельничан і новообраний народний депутат від партії «Слуга народу» Денис Монастирський. Він же є експертом програми реформування правоохоронної та судової систем громадської організації «Український інститут майбутнього». Денис Анатолійович з 2007 року працював юристом і у свій час був членом конкурсної комісії з відбору керівництва Державного бюро розслідувань.

У робочу групу з питань розвитку законодавства про організацію судової влади та здійснення правосуддя увійшов Анатолій Марцинкевич — колишній суддя та голова Апеляційного суду Хмельницької області. Звільнився із займаної посади він у квітні 2018 року.

Питанням реформування кримінальної юстиції, разом із рештою експертів займатиметься Марина Стефанчук – дружина представника президента у парламенті та обраного від Хмельниччини народного депутата Руслана Стефанчука. Марина Миколаївна є професором у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана, доктор юридичних наук, доцент. Проживаючи на Хмельниччині, упродовж 2000-2012 років, працювала в управлінні соціального захисту населення Хмельницької ОДА та управлінні юстиції області.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую