ye-logo.v1.2

У Партії регіонів упевнені, що вбивство депутата БЮТ Адама Яхієва не має відношення до політики.

Суспільство 1862
Фото: Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій обл

Про це заявив голова Кам'янець-Подільської осередку Партії Регіонів Володимир Мельниченко.

Адама Яхієва вбили через бізнес - ПР
«Не можна використовувати чиюсь смерть у політичних іграх! Наскільки я знаю, ця людина винна чимало грошей кредиторам, останнім часом у нього виникли труднощі з виплатами. Навіть якщо б він захотів перейти в Партію Регіонів, то наше керівництво було б проти», - сказав Мельниченко, пише «Сегодня».

Нагадаємо, лідер БЮТ Юлія Тимошенко у своєму блозі на Twitter, кажучи про смерть Яхієва заявила, що депутат «відмовлявся переходити в ПР».

Однопартійці нардепа повідомили, що він був убитий вночі у своїй спальні.

«Кілери добре підготувалися. У кімнату, де знаходився Адам Михайлович, вони пробралися через вікно. Вбили і пішли. У нього залишилися дружина і четверо дітей. Одна з доньок розповіла, що крізь сон чула шелест у спальні, але подумала, що це батько прокинувся. Він спав один», - повідомив депутат облради від «Батьківщини» Василь Кравчук.

За словами Кравчука, Яхієв загинув напередодні зборів акціонерів свого підприємства, що наштовхує на версію про бізнес-розбірки.

«В області цей депутат, до речі, будучи за національністю чеченцем, вважався дуже серйозним бізнесменом. У нього була охорона, з ним було складно домовитися про зустріч. А вбили ось так просто і легко - в спальні», - розповіли хмельницькі політики.

Нагадаємо, Депутат Хмельницької обласної ради від партії «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» Адам Яхієв був убитий в суботу, 2 квітня.

жерело Цензор

http://www.newsmarket.com.ua/2011/04/byutivtsya-na-hmelnichchini-vbili-cherez-biznes-partiya-regioniv/

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую