ye-logo.v1.2
17 Жовтня, 2019

Дні сталої енергії у Хмельницькому: що підготували цього року (ПРОГРАМА)

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 797
Дні сталої енергії стартують вже завтра
Дні сталої енергії стартують вже завтра. Фото: ілюстративне stock.adobe.com

Триватимуть вони впродовж чотирьох днів.

Міжнародна конференція, виставка енергоефективного обладнання та матеріалів, арт-об’єктів зі сміття, екоуроки та «круглі столи», показ мультиплікаційних фільмів на екотеми – це та багато іншого заплановано у рамках проведення Днів сталої енергії у Хмельницькому. Цього року програма триватиме протягом 17-20 вересня.

Як зазначають у пресслужбі міської ради, Дні сталої енергії у місті проводять, щоб донести важливість зусиль кожної окремої людини для подолання енергетичної та екологічної загроз. «Ще одна мета – стимулювання хмельничан до зниження споживання енергетичних ресурсів шляхом впровадження заходів з підвищення енергоефективності», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, минулого року у Дні сталої енергії на даху Хмельницького національногто університету відкрили сонячну електростанцію.

Вівторок (17 вересня)

10:00 – Відкриття Днів сталої енергії (Центр Енергоефективності, вул. Кам’янецька, 54).
10:30 -13:00 – Виставка енергоефективного обладнання та матеріалів. Дискусія з енергоменеджерами бюджетних установ на тему «Енергетична і кліматична трансформація бюджетного закладу та міста в цілому» (Центр Енергоефективності, вул. Кам’янецька, 54).

Середа (18 вересня)

15:00-17:00 – Молодь на шляху активної протидії глобальній зміні клімату (Центр Енергоефективності, вул. Кам’янецька, 54).
18:00 – Кава про клімат (ГО «Хмельницький Енергетичний Кластер»), у кав’ярні Feelin’Good (вул. Володимирська, 71).

Четвер (19 вересня)

10:00-11:00 – Ознайомлення з роботою муніципального Центру Енергоефективності (для гостей міста).
11:00-14:00 – Візит на термомодернізовані бюджетні заклади міста (для гостей міста).
15:00-17:00 – Екскурсія містом (для гостей міста).

П’ятниця (20 вересня)

10:30-17:00 – Міжнародна конференція «Кліматична та енергетична трансформація в сталому розвитку міста (бізнес-центр «Парус»).
11:00 - Виставка артоб'єктів зі сміття (Молодіжний парк).

Протягом 17-20 вересня у бюджетних закладах міста також проходитимуть екоуроки на тему «Збережемо клімат шляхом простих енергетичних рішень», круглі столи про відновлювані джерела енергії, уроки-дебати щодо видів енергії та зміни клімату. У дитячих навчальних закладах відбудуться покази мультфільмів на екотеми, у підліткових закладах заплановані години спілкування про економне використання та збереження енергоресурсів. А у міських бібліотеках триватиме тематична книжкова виставка.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую