ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельничанам розкажуть, як адаптувати себе та місто до зміни клімату

Суспільство 2021
Мотиваційна конференція #Eco_Talks відбудеться 3 жовтня у Хмельницькому
Мотиваційна конференція #Eco_Talks відбудеться 3 жовтня у Хмельницькому. Фото: ілюстративне adadsoftheworld.com

Як жити без відходів, організувати екологічний стартап - можна дізнатися на конференції.

У четвер у Хмельницькому відбудеться мотиваційна конференція #Eco_Talks. Під час зустрічі говоритимуть кліматичний активізм, як започаткувати локальні екологічні стартами, про адаптацію відновлюваних джерел енергії в буденне життя. Крім того, хмельничан навчать як досягти нульових відходів.

«Потрібно зробити так, аби 2019 рік увійшов в історію, як рік активної протидії зміні клімату. Тому важливо не лише лякати проблемою, але й пропонувати її вирішення, - говорить координаторка конференції Світлана Каритун. - Ми пропонуємо послухати виступи українців, які поділяться власними історіями та надихнуть до змін. У них різний світогляд, але усі вони впевнені, що кожен впливає на наше теперішнє та майбутнє. Змінюється клімат, а з ним змінюється наша планета Земля».

Серед спікерів конференції – пара мандрівників Сергій Толстіхін та Юля Мазур. Вони розкажуть, як на двох велосипедах та сонячною панеллю на причепі проїхали десятки країн Європи. Львівська екоактивістка Діана Попфалуші говоритиме про концепцію «Zero Waste»: як жити без зайвого та обтяжливого. Третій спікер - організатор фестивалів, який впроваджує еконовинки для аудиторії, Андрій Захарко (Зоін).

Мотиваційна конференція #Eco_Talks відбудеться 3 жовтня у Хмельницькому Молодіжному центрі (вулиця Кам’янецька, 63). Початок о 18:00.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую