ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Городоччани продовжують перетворювати місто в лавандовий край

Суспільство 2548
Саджанці закупили за кошти місцевих меценатів
Саджанці закупили за кошти місцевих меценатів. Фото: з архіву

Лавандове поле розширюють.

В Городку продовжують втілювати в життя проект «Городоччина – лавандовий край». На початку червня, нагадаємо, в урочищі Стара гребля містяни висадили першу партію пахучих кущів на площі близько півгектара, а минулого тижня знову отримали півтори тисячі саджанців лаванди для розширення площі. Закупили саджанці за сприяння місцевих меценатів.

«Подекуди довелося поновити насадження, бо деякі раніше насаджені кущики не прийнялися. Також частину висадили в центрі міста, обабіч центральної вулиці. З решти зробили розсадник, щоб розширювати лавандову площу навесні. З осені вже почнемо її готувати: потрібно вивести бур’яни, зорати…», - розповідає Ольга Слободянюк, одна з ідейних натхненниць створення лавандового краю на Городоччині.

Нагадаємо, проект «Городоччина – лавандовий край» презентувала минулої осені тоді ще голова райдержадміністрації Олена Матвєйцева у день свого офіційного призначення на посаду.

Проект «Городоччина – лавандовий край» презентували минулої осені. Фото: з архіву Ольги Слободянюк.

Тож ідеї перетворити Городоччину на лавандовий край тут не покидають.

«У нас сформувалася команда однодумців, які бачать в цьому проекті не просто якийсь сенс, а напрямок розвитку нашого міста. Сподіваємося, уже влітку наступного року побачимо на нашому лавандовому полі перші пахучі квіти», - додає пані Ольга.

Згодом ця ділянка перетвориться на квітуче поле. Фото: з фейсбуку.

Відомо, що в рамках проекту планується, що у Городку не лише висадять плантацію лаванди, а й буде створена інфраструктура для туристів. Тут усе, навіть сферу обслуговування, кав'ярні, крамниці, виготовлення натуральної косметики та випічки хочуть пов’язати з лавандою. І закликають, щоб городоччани охоче долучалися до справи, щоб спільно працювати над створенням справжньої окраси міста.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую