ye-logo.v1.2
10 Квітня, 2020

В Кабміні розповіли, коли Шепетівці сподіватися на газ для початку опалювального сезону

Суспільство 1424
У Шепетівці уже декілька років поспіль проблеми з початком опалювального сезону
У Шепетівці уже декілька років поспіль проблеми з початком опалювального сезону. Фото: ілюстративне umoloda.kiev.ua

Чекають виконання рішення суду.

У Кабінеті Міністрів України розповіли, яким бачать порядок вирішення проблеми з теплопостачанням житлових будинків в Шепетівці. Як повідомляє сайт міста Шепетівка, про проблему з початком опалюваного сезону в місті знають. Про це сказала Міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак.

«Мінрегіон працює над врегулюванням довготривалих проблем міст Сміли та Шепетівки. Зараз формуємо пропозиції до Уряду щодо виділення з резервного фонду держави поворотної фінансової допомоги для міста Сміли. Щодо Шепетівки, чекаємо коли за рішенням суду ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» передасть в комунальну власність майновий комплекс теплових мереж. Тільки тоді НАК «Нафтогаз» погодиться на реструктуризацію боргу і видачу номінації», - зазначає вона.

Нагадаємо, у Шепетівці уже декілька років поспіль проблеми з початком опалювального сезону. У травні цього року Господарський суд Хмельницької області призначив ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» повернути майно міській раді. А 25 вересня, Шепетівський міськрайонний відділ державної виконавчої служби отримав судовий наказ про примусове виконання рішення та постанови суду щодо ТОВ «Шепетівка Енергоінвест».

Сьогодні в декількох містах, в тому числі й в Шепетівці, подали тепло до медзакладів та соціальних об’єктів. Але це не стосується початку опалювального сезону для містян, які мешкають в багатоквартирних будинках.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую