ye-logo.v1.2
21 Лютого, 2020

Виставка «Зброя та безпека»: що демонструє шепетівський завод

Суспільство 1383
Модернізований Берест бере участь у виставці
Модернізований Берест бере участь у виставці "Зброя та техніка - 2019". Фото: 24tv.ua

Сучасне озброєння показують у Києві.

У столиці триває XVI Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека 2019». Участь в якій беруть понад 400 компаній з 16 країн світу. І, як повідомляє «24 канал», половина з них представляють український оборонно-промисловий комплекс.

«А от Шепетівський ремонтний завод представив повністю українську, а головне сучасну систему залпового вогню калібру 122 міліметри, - пише «24 канал». - Спільна розробка Шепетівського ремонтного заводу та заводу КрАЗ – бойова машина «Берест». Вона має значну відмінність від «Граду»: замість 40 бойових зарядів ця машина здатна нести 50».

Відзначимо, «Берест» був представлений у жовтні минулого року на виставці «Зброя та безпека – 2018». У лютому цього року «Шепетівський ремонтний завод» провів випробування нової системи залпового вогню БМ-21 «Берест». До того ж, провів глибоку модернізацію реактивної системи залпового вогню. Новий комплекс має замінити старий радянський БМ-21 «Град», який наразі стоїть на озброєнні Збройних сил України. Автомобіль здатен розвивати швидкість понад 90 кілометрів на годину. Завдяки новим технологіям, що інтегрують «Берест» в систему обміну інформацією на полі бою, розрахунок РСЗВ у режимі реального часу отримує точні координати противника, які в обробленому вигляді надходять з безпілотників. Це в рази підвищує точність і ефективність ведення вогню.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую