ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Виставка «Зброя та безпека»: що демонструє шепетівський завод

Суспільство 2784
Модернізований Берест бере участь у виставці \
Модернізований Берест бере участь у виставці "Зброя та техніка - 2019". Фото: 24tv.ua

Сучасне озброєння показують у Києві.

У столиці триває XVI Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека 2019». Участь в якій беруть понад 400 компаній з 16 країн світу. І, як повідомляє «24 канал», половина з них представляють український оборонно-промисловий комплекс.

«А от Шепетівський ремонтний завод представив повністю українську, а головне сучасну систему залпового вогню калібру 122 міліметри, - пише «24 канал». - Спільна розробка Шепетівського ремонтного заводу та заводу КрАЗ – бойова машина «Берест». Вона має значну відмінність від «Граду»: замість 40 бойових зарядів ця машина здатна нести 50».

Відзначимо, «Берест» був представлений у жовтні минулого року на виставці «Зброя та безпека – 2018». У лютому цього року «Шепетівський ремонтний завод» провів випробування нової системи залпового вогню БМ-21 «Берест». До того ж, провів глибоку модернізацію реактивної системи залпового вогню. Новий комплекс має замінити старий радянський БМ-21 «Град», який наразі стоїть на озброєнні Збройних сил України. Автомобіль здатен розвивати швидкість понад 90 кілометрів на годину. Завдяки новим технологіям, що інтегрують «Берест» в систему обміну інформацією на полі бою, розрахунок РСЗВ у режимі реального часу отримує точні координати противника, які в обробленому вигляді надходять з безпілотників. Це в рази підвищує точність і ефективність ведення вогню.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую