ye-logo.v1.2
22 Листопада, 2019

На вулицях Хмельницького з’явилися фотографії воїнів, які повернулися до мирного життя

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 1390
Частина плакатів вже з'явилася на вулицях міста
Частина плакатів вже з'явилася на вулицях міста. Фото: автора

На світлинах ті, хто нещодавно був на передовій, а сьогодні адаптувався до цивільного життя.

У Хмельницькому організували проєкт «Я повертаюсь». Плакати із світлинами чоловіків, що повернулися із війни і пішли працювати в комунальні заклади міста розвісили у громадських місцях.

Радник Хмельницького міського голови з питань учасників АТО Ігор Олійник розповів, що до проекту поки долучили чотирьох учасників бойових дій, однак на цьому зупинятися не планують.

«Дуже важливо, щоб колишні воїни змогли знайти себе у цивільному світі. Аби підтримати їх, було започатковано проєкт «Я повертаюсь». Ми випустили серію плакатів з учасниками бойових дій, які працюють у наших комунальних закладах. Поки їх четверо, але ми не будемо зупинятися на цих хлопцях, - говорить Ігор Олійник. - Ми будемо й далі поширювати низку таких листівок на підпорядкованих нам установах: школах, лікарнях, садочках. Також будемо розповсюджувати їх в громадському транспортні, зокрема, у тролейбусах».

Наразі героями проекту стали ветерани АТО Сергій Ліщук, який зараз працює касиром на ринку «Ранковий»; Роман Манчуляк – дорожній робітник комунального підпрємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг; Денис Дудинець – вчитель ЗОШ №29; Падиняк Павло – водій комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг.

Частина плакатів вже з’явилася на вулицях міста. Світлини із ветеранами вивішані на кінотеатрі імені Шевченка, у приміщенні управління в соцзахисту, при вході до міської ради і тролейбусах.

«Проєкт буде довготривалий. У наших комунальних установах працює близько шістдесяти учасників бойових дій. Ветеранів, які стали першими учасниками проєкту, нам рекомендували керівники комунальних закладів. Ми з ними поспілкувалися і домовилися про фотографії. На цьому зупинятися не будемо, продовжимо випускати плакати з іншими колишніми військовими», - додає Ігор Олійник.

Читайте також: Військовий зі Старокостянтинова візьме участь в «Іграх Нескорених» в Гаазі.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую