ye-logo.v1.2
22 Лютого, 2020

На вулицях Хмельницького з’явилися фотографії воїнів, які повернулися до мирного життя

Суспільство 1596
Частина плакатів вже з'явилася на вулицях міста
Частина плакатів вже з'явилася на вулицях міста. Фото: автора

На світлинах ті, хто нещодавно був на передовій, а сьогодні адаптувався до цивільного життя.

У Хмельницькому організували проєкт «Я повертаюсь». Плакати із світлинами чоловіків, що повернулися із війни і пішли працювати в комунальні заклади міста розвісили у громадських місцях.

Радник Хмельницького міського голови з питань учасників АТО Ігор Олійник розповів, що до проекту поки долучили чотирьох учасників бойових дій, однак на цьому зупинятися не планують.

«Дуже важливо, щоб колишні воїни змогли знайти себе у цивільному світі. Аби підтримати їх, було започатковано проєкт «Я повертаюсь». Ми випустили серію плакатів з учасниками бойових дій, які працюють у наших комунальних закладах. Поки їх четверо, але ми не будемо зупинятися на цих хлопцях, - говорить Ігор Олійник. - Ми будемо й далі поширювати низку таких листівок на підпорядкованих нам установах: школах, лікарнях, садочках. Також будемо розповсюджувати їх в громадському транспортні, зокрема, у тролейбусах».

Наразі героями проекту стали ветерани АТО Сергій Ліщук, який зараз працює касиром на ринку «Ранковий»; Роман Манчуляк – дорожній робітник комунального підпрємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг; Денис Дудинець – вчитель ЗОШ №29; Падиняк Павло – водій комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг.

Частина плакатів вже з’явилася на вулицях міста. Світлини із ветеранами вивішані на кінотеатрі імені Шевченка, у приміщенні управління в соцзахисту, при вході до міської ради і тролейбусах.

«Проєкт буде довготривалий. У наших комунальних установах працює близько шістдесяти учасників бойових дій. Ветеранів, які стали першими учасниками проєкту, нам рекомендували керівники комунальних закладів. Ми з ними поспілкувалися і домовилися про фотографії. На цьому зупинятися не будемо, продовжимо випускати плакати з іншими колишніми військовими», - додає Ігор Олійник.

Читайте також: Військовий зі Старокостянтинова візьме участь в «Іграх Нескорених» в Гаазі.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую