ye-logo.v1.2
21 Жовтня, 2020

Три десятки офіцерів запасу з Хмельниччини призвали на військову службу

Суспільство 7522
Офіцери запасу проходитимуть навчання
Офіцери запасу проходитимуть навчання. Фото: bukoda.gov.ua

Чоловіки мають поліпшити свої військові навички.

Офіцери запасу з Хмельниччини, які закінчили навчальні заклади з військовою кафедрою, та отримали офіцерське звання, але не проходили військової служби, у жовтні 2019 року були призвані на військову службу. Про це повідомляють у прес-службі Хмельницького обласного військового комісаріату.

«Тридцять один чоловік у суботу 26 жовтня вибули до вищих військових навчальних закладів, аби поновити та поліпшити свої військові навички. Після тримісячної підготовки вони будуть розподілені у військові частини Збройних Сил України, де проведуть ще більше року», - йдеться у повідомленні.

У військкоматі додають, що зазначених офіцерів запасу спрямували до кращих військових навчальних закладів – Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (Львів), Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (Київ) та Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

«Очікували призвати на офіцерську службу 26 подолян, за результатами призовної кампанії до військ спрямували 31-го. План область перевиконала. Під час проходження служби за призовом офіцери мають можливість укласти контракт зі Збройними Силами України і продовжити військову службу. При цьому протягом усього періоду служби за ними зберігатиметься цивільна посада та середньомісячна зарплата. Їм гарантовані соціальне забезпечення та пільги, такі ж як для інших військовослужбовців», - кажуть у прес-службі Хмельницького обласного військового комісаріату.

Призвані офіцери отримуватимуть грошове забезпечення близько 15 тисяч гривень на місяць залежно від посади та військового звання. При цьому вони не залучатимуться до виконання завдань в зоні проведення Операції об’єднаних сил без їхньої особистої згоди та укладання відповідного контракту.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую