ye-logo.v1.2
18 Вересня, 2020

Справа Євромайдану та заборонена символіка – підсумки дня

Суспільство 889
Представники потерпілих під час лютневих подій 2014 під хмельницьким СБУ сьогодні у суді заявили про відшкодування моральної шкоди
Представники потерпілих під час лютневих подій 2014 під хмельницьким СБУ сьогодні у суді заявили про відшкодування моральної шкоди. Фото: з архіву

Якими були новини 30 листопада.

Судове засідання щодо подій на Євромайдані, заборонена символіка, алея сакур та е-квитки для пільговиків… Про ці та інші події сьогодні говорили у новинах Хмельниччини. Детальніше про них – у короткому огляді від сайту «Є».

У Хмельницькому продовжуються судові засідання, пов’язані з подіями Євромайдану 2014-го року. Сьогодні у суді по суті розпочали розгляд справи Віктора Крайтора. Ексочільника місцевого управління СБУ обвинувачують у тому, що він віддав наказ стріляти по мітингувальниках під будівлею управління у лютому 2014 року. Під час сьогоднішнього засідання Віктору Крайтору зачитали обвинувальний акт. На наступних мають заслухати свідків. Їх – понад дві сотні. Детальніше про розгляд справи читайте у матеріалі «Справа розстрілів під хмельницьким СБУ: суд планує заслухати понад дві сотні свідків».

А в Ярмолинцях виявили досі не декомунізований пам‘ятний знак. На ньому зокрема, є напис «Слава Октябрю». Як зазначає Сергій Шпаковський, заступник директора з питань охорони культурної спадщини Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтв, органи місцевого самоврядування мали б прибрати заборонену символіку, адже, згідно з законом, таке зображення недопустиме.

В управлінні праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради сьогодні розповіли, як просувається справа з введенням в дію магнітних карток для проїзду в громадському транспорті, якими в майбутньому мають користуватися пільгові категорії населення. Зазначають, що наразі уже виготовили 45 тисяч таких карток. На черзі – встановлення валідаторів.

Також стало відомо, які процедури передуватимуть угоді, завдяки якій в обласному центрі може з’явитися сміттєпереробний комплекс. Нагадаємо, на початку наступного року Хмельницька міська рада планує підписати угоди з Європейським банком реконструкції та розвитку. Фінансова установа має виділити 15 мільйонів євро кредиту на будівництво сміттєпереробного комплексу та 5 мільйонів євро гранту на впорядкування міського сміттєзвалища.

А в Старокостянтинові сьогодні почали висаджувати алею сакур. Як розповів міський голова Микола Мельничук, в місті планується висадити сотню цих дерев. Закупили їх у київському розсаднику за 384 тисячі гривень.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую