ye-logo.v1.2
16 Листопада, 2019

Порушення не зафіксував: поліцейському не вистачило доказів розмови водія по телефону

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1201
Доказів вини водія у поліцейського не було
Доказів вини водія у поліцейського не було. Фото: politeka.net

Справу закрили.

Суд скасував постанову поліцейського про притягнення водія до відповідальності за розмови по телефону під час керування автомобілем. Про це повідомляють у Хмельницькому апеляційному суді.

«До суду із адміністративним позовом про скасування постанови поліцейського звернувся водій, якого 5 серпня цього року у Ярмолинцях правоохоронці оштрафували на 425 гривень за порушення Правил дорожнього руху: мовляв, чоловік кермував автомобілем та розмовляв по телефону. Позивач запевнив – ПДР не порушував, тому просив незаконну постанову скасувати», - йдеться у повідомленні.

Як встановив суд, відповідач – поліцейський Ярмолинецького ВП належним чином не задокументував та не довів допустимими доказами факт порушення Правил дорожнього руху. Відеозапису з нагрудної камери поліцейського немає. Натомість свідки, котрі давали покази у суді і, вочевидь, їхали того дня з позивачем, запевнили – водій по телефону за кермом не розмовляв.

«Отже, вчинення позивачем адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 122 КУпАП, не підтверджується жодним доказом, окрім оскаржуваної постанови у справі про адміністративне правопорушення. Провадження у даній справі слід закрити», - зауважив суддя.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую