ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Нові маршрути, ціна газу та нагороди – підсумки дня

Суспільство 1602
Сьогодні горорили про нові ціни та нові маршрути
Сьогодні горорили про нові ціни та нові маршрути. Фото: автора

Якими були новини 12 листопада.

Про ціну газу для населення, нові маршрути громадського транспорту, фестивальні нагороди та багато іншого сьогодні говорили у новинах Хмельницького та області. Детальніше про ці та інші новини розповімо у вечірніх підсумках від сайту «Є».

Як стало відомо сьогодні, в листопаді змінилася ціна на природний газ для потреб населення. Скільки платитимемо за блакитне паливо – дізнавайтеся з новини. Зазначимо, що його вартість, порівняно з попереднім місяцем, не зменшилася, а таки зросла.

А в Хмельницькому з’являться нові маршрути громадського транспорту №3 та №4: один з них тролейбусний, та ще один автобусний. За словами заступника Хмельницького міського голови Андрія Бондаренка, на маршруті №4 курсуватимуть тролейбуси з автономним ходом: від мікрорайону Ракове до Катіону по вулиці Чорновола до обласної лікарні, далі по вулицях Красовського, Купріна, Тернопільській до Катіону. Маршрут №3 буде автобусним і курсуватиме від мікрорайону Озерна до Філармонії: від вулиці Панаса Мирного по вулиці Озерна, Степана Бандери, Кам'янецька і в зворотньому напрямку. Коли очікувати транспорт уже на маршрутах – дізнавайтеся у нашому матеріалі.

Шахраї продовжують обдурювати довірливих громадян. Цього разу на гачок потрапила мешканка Красилова, яка хотіла купити дрова через оголошення та зробила проплату за неіснуючий товар. Відтак – ні грошей, ні палива.

А в Нетішині вирішили оновити пам’ятний знак жертвам Голодомору. На вже існуючих бетонних стовпах встановлять металеву конструкцію хлопчика з опущеними руками. Кажуть, це додасть монументу смислового та емоційного навантаження. Завершити усі роботи планують до пам’ятних днів, коли країна згадуватиме жертв Голодомору – 23 листопада.

Є новини і в сфері культури та кіномистецтва. Кінофестиваль «Бруківка» з Кам’янця-Подільського отримав європейську відзнаку. Це нагорода від Європейської асоціації фестивалів, яка об’єднує понад 100 фестивалів з 40 європейських країн. Таку нагороду, до слова, отримали 27 різноманітних фестивалів в Україні.

А в Києві, в Олімпійському домі, вручили спортивну нагороду хмельничанці Марині Бех-Романчук та її тренеру. Так традиційно вшановують спортсменів та тренерів, яких визнали кращими за підсумками місяця, що минув. А в жовтні, як ми повідомлялираніше, кращими в України визнали саме хмельницьку легкоатлетку Марину Бех-Романчук та її тренера Вадима Крушинського. 

А про всі новини дня, що минає, дізнавайтеся з рубрики "Всі новини Хмельниччини".

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую