ye-logo.v1.2
8 Грудня, 2019

Суд амністував колишнього бойовика ЛНР з Хмельниччини

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 1691
Фото: ілюстративне stock.adobe.com

Чоловік сам звернувся до правоохоронців.

Протягом кількох місяців хмельничанин перебував у складі так званої «4-ї окремої мотострілецької бригади 2-го армійського корпусу ЛНР».

«Контррозвідники спецслужби встановили, що мешканець Хмельницької області протягом 2013-2016 років відбував покарання в одному із виправних закладів на тимчасово окупованій території Луганщини. Перед закінченням терміну ув’язнення начальник колонії, погрожуючи чоловіку повторним терміном, змусив його приєднатися до лав бойовиків, - повідомляє пресслужба СБУ. - Бойовики залучили колишнього в`язня до охорони та обслуговування військової техніки, перевірки документів та автомобільного транспорту на КПП терористів».

Зрозумівши хибність свого вибору, чоловік залишив бандформування. Боючись кримінального переслідування, хмельничанин виїхав до Росії. У квітні цього року колишній бойовик повернувся додому і скористався програмою СБУ «На тебе чекають вдома».

«Він надав детальні свідчення про відомі йому звірства бойовиків проти мирного населення України. Проведена Службою перевірка підтвердила, що чоловік не брав безпосередньої участі у бойових діях, не вчиняв інших тяжких та особливо тяжких злочинів», - додають в СБУ.

Ухвалою суду колишнього учасника незаконних збройних формувань звільнено від кримінальної відповідальності.

Читайте також: Російські спецслужби намагалися завербувати мешканця Хмельниччини.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую