ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Славутській об’єднаній територіальній громаді впроваджують роздільний збір сміття

Суспільство 1815
В ОТГ планують встановити додаткові контейнери під
В ОТГ планують встановити додаткові контейнери під. Фото: slavuta-mvk.gov.ua

На території громади розміщено понад пів тисячі контейнерів для твердих побутових відходів.

Найближчим часом у Славутській об’єднаній міській територіальній громаді заплановано встановити 30 нових контейнерів для збору пластикових пластику, а також стільки ж під скло й папір. Про це повідомляє пресслужба Славутської міської ради з посиланням на начальника комунального підприємства «Славута-Сервіс» Сергія Смерніна.

За інформацією пресслужби, нині на території громади встановлено 130 контейнерних майданчиків. 12 з них — у селах Варварівка й Голики. На них розміщено 507 контейнерів для твердих побутових відходів. Зокрема, 35 для паперу й скла та 100 для пластикової тари.

«Наразі пластикову тару вивозить приватний підприємець з Нетішина. Втім, розглядається можливість закупки спеціального преса та його розміщення на території КП «Славута-Сервіс» для реалізації вторинної сировини, — цитують Сергія Смерніна. — Крім того, невдовзі заплановано додатково встановити ще 30 контейнерів під ПЕТ-тару та стільки ж під скло та папір. Роботу продовжуватимемо з налагодження сортування інших відходів, зокрема гілля, та будівельного сміття».

У Славутській міській раді також зазначають, що наразі триває написання проєкту, який передбачає створення на території місцевого полігону твердих побутових відходів сміттєсортувального комплексу.

Читайте також: Куди потрапляють новорічні дерева хмельничан, які «відслужили своє»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую