ye-logo.v1.2
27 Жовтня, 2020

Хмельничанин просить розчистити Південний Буг у мікрорайоні Гречани

Суспільство 1571
Віктор Карван зобразив відрізок Південного Бугу, який, на його погляд, потребує розчищення
Віктор Карван зобразив відрізок Південного Бугу, який, на його погляд, потребує розчищення. Фото: Віктор Карван

Надалі він пропонує там створити відпочинкову зону.

Днями хмельничанин Віктор Карван зареєстрував електронну петицію, в якій просить розчистити русло річки Південний Буг від намулу в районі залізничного мосту, який розташований у мікрорайоні Гречани. А також — створити там рекреаційну зону.

У тексті петиції він пояснив таку потребу, відсутністю у цьому мікрорайоні міста відсутністю умов для літнього відпочинку на березі водойми. Крім того, розчищення Південного Бугу в цій ділянці поліпшить екологічний стан річки на території обласного центру.

«Пропоную провести інженерні роботи з розширення та розчищення русла річки Південний Буг від намулу, відкладів і завалів у районі залізничного мосту. А у майбутньому — створити рекреаційну зону відпочинку», — пише Віктор Карван.

Аби цю петицію розглянули члени виконавчого комітету Хмельницької міської ради, необхідно зібрати 500 підписів. На момент написання матеріалу під нею за кілька днів підписалося 15 людей. До завершення збору голосів залишилося 88 днів.

Нагадаємо, цьогоріч хмельницька влада планує провести розчищення та ремонт Південного Бугу та водовідвідних каналів. Щоправда, це стосується відрізку від вулиці Трудової до східної об’їзної дороги поблизу села Копистин. Попередньо вартість цих робіт складає 428 тисяч 400 гривень.

Читайте також: У Хмельницькому перерахують ціни на опалення та гарячу воду за грудень

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую