ye-logo.v1.2
3 Червня, 2020

Підприємство в Теофіполі суд покарав за викиди шкідливих речовин в повітря

Суспільство 2974
Комунальне підприємство у Теофіполі оштрафували
Комунальне підприємство у Теофіполі оштрафували. Фото: ілюстративне з www.vinnitsa.info

Організацію зобов'язали сплатити штраф.

Господарський суд у Хмельницькій області оштрафував Теофіпольське комунальне підприємство «Тепловик». Позивалась до підприємства Держекоінспекція області.

«Інспекція наприкінці листопада 2016 року провела перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства підприємства «Тепловик». Тоді встановили, що в період з березня 2014 року по листопад 2016 року підприємство здійснювало викиди від стаціонарних джерел викиду у відсутності дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, що є порушенням вимог Закону України «Про охорону атмосферного повітря». У зв’язку із цим державі було заподіяно збитків на суму 573 тисяч 846 гривень», - йдеться у повідомленні.

У Держекоінспекції додають, що претензія для добровільної сплати збитків була виставлена ще у 2018 році. Оскільки підприємство у зазначений термін на це не відреагувало, екоінспекція направила позов до Господарського суду у Хмельницькій області. У 2019 році позов задовольнити й признали сплатити заподіяні збитки у повному обсязі - 573 тисяч 846 гривень.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую