ye-logo.v1.2

Хмельничанам за опалення приходитиме дві платіжки

Суспільство 5118

Таку новацію вирішили запровадити урядовці.

Цьогоріч абонементам комунальних теплопостачальних підприємств «Хмельницьктеплокомуненерго» та «Південно-Західні тепломережі» приходитимуть дві платіжки за опалення. За попередньою інформацією, така новація буде запроваджена перед наступним опалювальним сезоном. До того часу також будуть затверджені нові тарифи. Про це кореспондентам сайту «Є» розповів заступник Хмельницького міського голови Анатолій Нестерук.

«Урядовці придумали, що цього року наші теплопостачальні підприємства мають виставляти споживачам дві платіжки: за постачання тепла та за опалення, — розповідає Анатолій Нестерук. — Такий розподіл рахунків для людей означає лише додаткові витрати та незручності. Місцевого самоврядування навіть не питали, чи потрібно запроваджувати такі новації. Проте ми мусимо їх виконувати».

За його словами, такі новації мали б запрацювати з початку цього року. Проте Кабмін досі не розробив типові договори. Загалом у теплопостачальних підприємств буде чотири види договорів. Комунальникам буде потрібно зустрітися зі всіма абонентами й запропонувати їм вибрати один з них.

«Можливо Кабмін прийме ці типові договори до березня чи квітня. Бо в наших теплопостачальників їх все ще немає», — сказав Анатолій Нестерук.

«Ймовірно нові тарифи на опалення та гарячу воду будуть запровадженні перед початком наступного опалювального сезону», — Анатолій Нестерук

«Ймовірно нові тарифи на опалення та гарячу воду будуть запровадженні перед початком наступного опалювального сезону», — Анатолій Нестерук. Фото: автора

Також заступник міського голови зазначив, що для хмельничан мали затвердити нові тарифи на опалення та гарячу воду. На заваді цьому стала відсутність типових договорів. Без них не можна визначити остаточні тарифи. Тому ймовірно вони будуть запровадженні перед початком наступного опалювального сезону.

«З 1 січня для нас знов зросла ціна на природний газ, яка закладена у майбутній тариф. Проте його наразі не можливо прийняти й у теплопостачальних підприємств виникатиме різниця в тарифах, завдає фінансові збитки для «Хмельницьктеплокомуненерго» та «Південно-Західних тепломереж», — наголосив Анатолій Нестерук.

Нагадаємо, 9 січня члени виконавчого комітету Хмельницької міської ради прийняли рішення про порахунок хмельничанам ціни на опалення та гарячу воду. Таким чином вартість цих послуг у платіжках за грудень знизилася на 12 відсотків. Проте Анатолій Нестерук зазначив, що наразі це одноразова акція, адже з 1 січня знов зросла ціна на блакитне паливо для теплопостачальних підприємств.

Читайте також: У Хмельницькому зростуть тарифи на водопостачання та водовідведення

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую