ye-logo.v1.2
5 Серпня, 2020

Прогноз погоди на лютий: чи варто чекати на сніг

Суспільство 1605

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Впродовж лютого синоптики обіцяють температурні гойдалки.

У Хмельницькій області у лютому запанує справжня зимова погода, проте не надовго. Як повідомляють синоптики, цей місяць буде аномально теплим. Сніг і значні морози варто очікувати лише у першій половині лютого, далі на Хмельниччину знову прийде потепління.

За інформацією Гідрометцентру, середньомісячна температура у лютому складатиме 0-3 градуси морозу, а кількість опадів слід очікувати на рівні 22-70 міліметрів.

Як повідомила виданню «Сьогодні» завідувачка відділу прикладної метеорології та кліматології Українського гідрометеорологічного інституту Віра Балабух, очікується, що лютий виявиться аномально теплим. Тобто середньомісячна температура буде на 2-3 градуси вище норми. Проте зберігається ймовірність значних опадів — мокрого снігу та дощу.

За інформацією сайту «Гісметео», у перші дні місяця дощитиме до 4 лютого. Тоді почне поступово холодати й дощ переросте у мокрий сніг. А 6 лютого навіть прогнозують сильний сніг. Найхолодніше буде впродовж 5-9 лютого. Зокрема, 6 лютого стовпчики термометрів можуть опуститися до -6 градусів вдень та до -14 вночі.

Втім, вже з 10 лютого знов потепліє. Синоптики обіцяють, що впродовж другого тижня лютого денна температура повітря зросте з +3 градусів до +13, а нічна коливатиметься на рівні 1..5 градусів тепла. Незначні дощі чергуватимуться з похмурою та ясною погодою.

Схожі погодні умови з невеликими дощами слід очікувати й у третьому тижні місяця. Температура повітря впродовж цього часу буде поступово знижуватися, проте денна температура залишатиметься плюсовою. А ось нічна може коливатися на рівні -1..-3 градусів.

Наприкінці місяця може потепліти навіть уночі. Крім того, синоптики обіцяють дощі.

Сніг і значні морози варто очікувати лише у першій половині лютого. Інфографіка: gismeteo.ua

Сніг і значні морози варто очікувати лише у першій половині лютого. Інфографіка: gismeteo.ua

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую