ye-logo.v1.2

Золото і гроші: суд виніс вирок жінці, яка хотіла відкупитися від кримінального провадження

Суспільство 1390
Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.
Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду. . Фото: kma.court.gov.ua

Крадіжки сталися ще у 2017 та 2018 роках.

Шепетівський міськрайонний суд визнав винною 41-річну мешканку Шепетівки за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України – крадіжка, вчинена повторно, поєднана з проникненням у житло, а також за частиною 3 статті 369 Кримінального кодексу України – пропозиція, обіцянка та надання неправомірної вигоди за вчинення службовою особою, яка займає відповідальне становище в інтересах того, хто надає таку вигоду будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища. Рішення суду – 5 років 6 місяців ув’язнення з конфіскацією всього майна, яке є у власності, крім житла.

«При цьому суд враховує, що у відповідності до положень ст.ст. 69, 75 КК України у зв’язку із засудженням Л. за корупційний злочин, суд не вправі приймати рішення про призначення їй покарання нижчого від найнижчої межі, встановленої в санкції частини статті, за якою вона обвинувачується, а також про звільнення її від відбування покарання з випробуванням», – зазначає суд.

Як встановив суд, у грудні 2017 року в с. Майдан-Лабунь Шепетівського району, жінка, підібравши ключ, зайшла до чужого помешкання, звідки винесла 30 тисяч гривень. У березні 2018 року в Шепетівці скористалася ключем, необачно залишеним господинею, і з приватного будинку вкрала золоті прикраси на понад 20 тисяч гривень.

Та від обвинувачення у повторній крадіжці з проникненням у житло жінка спробувала відкупитися, запропонувавши гроші слідчому. Правоохоронець написав про це рапорт керівнику. Тож коли та принесла «винагороду» - 300 доларів США і поклала їх під документи на столі слідчого, до кабінету зайшли поліцейські з понятими.

У суді свою причетність до крадіжок обвинувачена заперечила, сказала, що домовилася зі слідчим про 1 тисячу доларів за те, що він не притягатиме до кримінальної відповідальності її прийомну доньку, обвинувачену в крадіжці. Тож 300 доларів – це була частина від обумовленої суми.

Утім, біля місць злочинів саме цю жінку бачили кілька свідків, і це вони підтвердили під час судового засідання. Вказавши, що поки вона відмикала двері й заходила до чужих будинків, дві молодші чекали її ззовні.

Доказів, які б підтверджували факт того, що правоохоронці вимагали в обвинуваченої гроші та схиляли її до дачі неправомірної вигоди, сторона захисту не надала.

Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду. 

Читайте також: Групове вбивство у Шепетівці: троє чоловіків сядуть за ґрати

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую