ye-logo.v1.2

Скільки заробляють сімейні лікарі у Хмельницькому

Суспільство 8768
Заробіток сімейних лікарів напряму залежить від обслуговування пацієнтів
Заробіток сімейних лікарів напряму залежить від обслуговування пацієнтів. Фото: pogliad.ua

В управлінні охорони здоров'я міста підрахували, скільки заробили сімейні лікарі у 2019 році.

Заробітна платня сімейних лікарів обласного центру зросла майже вдвічі у порівнянні з 2018 роком. Про це на підсумковій колегії управління охорони здоров'я повідомив начальник управління Борис Ткач.

За підсумком минулого 2019 року середня зарплата сімейного лікаря в Хмельницькому склала 16 тисяч 698 гривень. За словами Бориса Ткача зросла заробітна платня і медичних сестер. За даними минулого року середня заробітна платня медичних сестер в амбулаторіях склала 9 тисяч 338 гривень.

Заробіток сімейних лікарів напряму залежить від обслуговування пацієнтів. Чим більше декларацій укладено з лікарем, тим більша його заробітна плата.

Загалом, на початок лютого, декларації з сімейними лікарями міста уклали 241 тисяча пацієнтів. Це близько 90 відсотків мешканців обласного центру. За минулий 2019 рік від Національної служби здоров'я за послуги, надані сімейними лікарями, надійшло 138 мільйонів гривень до міських центрів первинної медико-санітарної допомоги.

За словами Бориса Ткача, окрім заробітної плати кошти використовують на поточні ремонти та закупівлю нового обладнання.

Нагадаємо, що з 1 квітня 2020 року розпочнеться наступний етап медичної реформи, який торкнеться спеціалізованої медичної допомоги.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую